hoihoi mijn zoontje is een beetje ziek en nu heb ik pers sinaasappelen in huis.. mag hij dat al hebben? en is datgoed voor een kindje van bijna 9 maanden? alvast bedankt
ligt er ook maar net aan of hij ook al andere dingen gewend is, want het kan natuurlijk wel wat "zurig" voor de kleine zijn, ik zou het ook wel geven maar dan wel aangelengd met water... succes met de kleine..
dat krijgt fenja al zo'n 2 maanden. ze vind het heerlijk. ik doe altijd yoghurt mengen met sinaasappelsap en dan in de fles geven. Ze vind het zalig en heeft er niks geen last van gehad. Wel even aankijken of hij er geen darmkrampjes ofzo van krijgt. Maar volgens mij mag je dit al wel geven hoor.
Citrus is nogal scherp en allergeen, liever wachten tot je kindje een jaar is! so wie so, als kinderen ziek zijn moet je ze niet gaan belasten met nieuwe dingen om te eten en drinken. Beterschap!
heb het toch niet gedaan want de sinaasappeles waren heel zuur bedankt voor de reacties met damian gaat het weer iets beter