Hallo, Ik geef Dano tot nu toe uitsluitend zelfgemaakte fruithapjes. ik doe smaak voor smaak en daarna mengen. ben begonnen met banaan met moedermelk, toen peer met moedermelk toen banaan en peer nu al banaan met meloen toegevoegd appel banaan hebben jullie nog tips voor een baby van bijna 6 maanden? niet al het fruit mag geloof ik toch. en bij de groentehapjes heb ik alleen nog maar wortel gemaakt, vind ie heerlijk maar wil graag andere dingen proberen. ik heb dat boek van opperdepop wel maar daar staat ook niet heel veel in voor deze leeftijd
hoi, ik was vandaag zelf ook op zoek naar recepten vanaf 6 maanden en kwam op deze site terecht. http://www.keukenkikker.nl/ ik hoop dat je er wat aan hebt.
Ik gaf toen eerst alleen appel of alleen peer, toen appel en peer. Toen appel/liga en peer liga en toen banaan er bij etc..
Bij AH kun je een boek kopen met heel veel recepten voor kindertjes van 6 maanden tot 4 jaar. Ook allemaal simpele hapjes dus voor die net aan prakjes/hapjes beginnen. Ik heb het zelf ook gekocht, heel leuk en handig (al kun je natuurlijk ook best zelf het e.e.a. verzinnen). Het heet Opperdepop.
Ik gaf toen nog geen fruit. Groente wel: aardappel, broccoli, peentjes, pompoen, courgette, bloemkool, zoete aardappel Niet gepureerd trouwens, dat wilden ze niet, gewoon stukjes die ze vastshielden.
Als er allergieen in de familie voor komen kun je beter wachten met citrusfruit. Anders mag je dit wel gaan proberen. Banaan sinaasappel+ liga (yammie!) Banaan kiwi (die gele vind Fenja erg lekker) appel kiwi
dankje alkievalkie die groente wilof met appel ga ik wel proberen ik heb van de week brocolie gegeven dat vond ie echt vies. ik blijf het proberen hoor
Fenja vind broccoli ook vies hoor, en bloemkool ook. Maarja, ze kunnen niet alles lekker vinden. De witlof met appel ging er goed in hier. Met de appel erbij is het niet zo bitter.
Combi broccoli met avocado mmmmsmullen! Of tomaat met aubergine. Kijk ook eens op http://www.borstvoeding.com/voedselintr ... chema.html Hier kijk ik naar als ik iets nieuws introduceer.
vandaag bloemkool met een beetje rijstebloem erdoor. nou dat vond ie echt heerlijk! mogen ze nu al tomaat hebben mamariek?
Ik kook de tomaat, ontvel en ontdoe deze van pitjes. Vanaf 7-8 maanden mag het ook rauw maar dat heb ik nog niet geprobeerd.
gisteren bloemkool gegeven met wat nutrix rijstebloem erdoorheen. toen werd het lekker romig. alhoewel ik walg van bloemkool vond ik het erg lekker ruiken. Dano vond het in ieder geval heerlijk.
bloemkool vind Jo niet zo geweldig, maar kan ook aan het tijdstip van eten liggen (na kdv is ie moe). Verder hier met succes gegeven: -avocado met banaan geprakt -broccoli met aardappel en moedermelk -wortel -pompoen -mandarijn, appel, banaan -peer appel liga -mango eigenlijk gaat al het fruit goed en is groente nog iets lastiger. (lees: minder lekker) Ik ga ook es tomaat/aubergine proberen.