We4lke soorten fruit neemt jou kindje mee naar school en hoe maak je dit schoon? Ik geef van alles wel wat mee maar als ik appel meegeef wordt dat bruin
appel, peer, banaan , manderijn, kiwi, druiven, aardbeien. Ik schil de appel en snij hem in 4 er, hoor kim er nooit overklagen, ze eet hem altijd op! peer idem dito, banaan en manderijn pelt ze zelf, kiwi doormidden met een lepeltje, druiven en aardbeien wassen en in een bakje, met iets zoetstof over de aardbeitjes!
ik geef ook alle soorten fruit mee appel schil en snij ik en dan doe ik hem wel in een boterhamzakje blijft hij wat beter vind ik.
over het fruit dat bruin kan worden een beetje citroensap doen. je proeft er niets van en het fruit verkleurd niet.
meestal haal ik kinderappels van AH die zijn klein en krijgt mijn dochter in zijn geheel mee naar school, dan wordt deze ook niet bruin of druiven, ook wel eens en wortel, komkommer en of tomaat mee gegeven, minitomaatjes vind mijn dochter ook heerlijk Mijn zoontje (wordt in December 2) eet ook gewoon van een hele appel, natuurlijk wel onder mijn toezicht en dat kan hij prima
Paprika vind mijn meid ook erg lekker! Verder heb ik altijd plastic bakjes waar ik van alles in doe qua fruit. Misschien een beetje bruin, maar het smaakt nog prima!
Hier ook fruit in een bakje of zakje en heb nooit klachten gehad van de kids. Banaan geef ik wel zo mee want die is wel zo bruin ! Monique