hoi hoi, Mijn vraag is eigenlijk: wie van jullie is ook overgestapt op normale melk als je kindje ongeveer 9 maanden is (of 10 maanden)? Ik zou graag binnenkort over willen stappen op normale melk. Ze krijgt nu smorgens nog een fles, tussen de middag naar haar broodje een halve fles en s avonds krijgt ze een papfles.
Met Jesse ben ik ook met 9.5 maand overgestapt op koeiemelk. Eerst verving ik één portie, een week later twee. En nog een week later de derde. Hij kreeg een paar dagen wat pukkeltjes in z'n snuitje, dat was omdat we onbewerkte koeienmelk geven (zo uit de melktank). Met onze eerste jongens bestond er nog niet eens opvolgmelk. Zij zijn met 6 maand al aan de koeienmelk gegaan. En ook nooit problemen mee gehad trouwens.
ik neem aan dat de kleine inmiddels in de ochtend-middag en avond gewoon zijn broodje-fruit en groente en eventueel toetje krijgt met een tussendoortje in de middag? als dat het geval is halen ze hun benodigde vitamines gewoon uit hun eten en is de melk niets meer dan gewoon drinken geworden en hebben ze dat niet meer nodig om aan de vitamines e.d. te komen. dus dan zou je gewoon over kunnen gaan op gewone melk, wij zijn met pakweg 9 mnd ook gewoon over gegaan op gewone koemelk.