Fruithapjes invriezen?

Discussie in 'Voeding' gestart door Irene82, 14 nov 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. lolly

    lolly Fanatiek lid

    20 sep 2006
    3.475
    0
    0
    Alles in de staafmixer en mixen maar. Daarna in vormpjes waar je ijsklontjes ook mee invriest. Als het bevroren is kun je het in zakjes doen. Als je het nodig hebt pak je gewoon een zakje uit de vriezer.
     
  2. Angel Eyes

    Angel Eyes Niet meer actief

    Nog even een tip

    Als je van elke soort fruit een ijsklontjes bak vult, dan kun je elke dag een andere combie geven. ideaal te proportioneren met die ijsklontjes.

    Appel en peer koken wordt aangeraden om de hoge zuurtegraad wat af te zwakken, dus overbodig is het niet. Ik zou het blijven koken tot ze een maand of 7 zijn. Daarna kun je gerust raspen enzo
     
  3. mirwar

    mirwar Bekend lid

    22 apr 2008
    779
    0
    0
    Groepsleidster kinderdagverblijf
    Groningen
    Heb ik nooit gedaan en ze at t altijd heerlijk. Ken trouwens niemand die dat doet.....dus volgens mij kan t ook prima zonder!
     
  4. Irene82

    Irene82 Actief lid

    20 dec 2006
    112
    0
    0
    Heb inmiddels een paar bakjes mango/appel in de vriezer staan. Ga dit weekend voor t eerst ontdooien. Ik doe bij het pureren van de appel een klein scheutje gekookt water dan wordt t net wat zachter allemaal.
     
  5. Angel Eyes

    Angel Eyes Niet meer actief

    je kunt ook ipv water een beetje BV of KV doen. weet niet wat je geeft. dat geeft een wat romige smaak
     
  6. Irene82

    Irene82 Actief lid

    20 dec 2006
    112
    0
    0
    Geef KV bedankt voor de tip ga ik eens proberen.
     
  7. pina123

    pina123 Bekend lid

    30 jun 2008
    598
    0
    0
    wat is dit weer handig zeg!
     

Deel Deze Pagina