Ervaring/succesverhalen IUI met weinig zaadcellen

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door Pitaa91, 6 jun 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Pitaa91

    Pitaa91 Fanatiek lid

    6 jun 2017
    1.349
    814
    113
    Vrouw
    Na 2 jaar en 4 maanden hebben we afgelopen zondag onze eerste IUI gehad maar bij manlief waren er helaas wel 0,2 miljoen zaadcellen!

    En ik vroeg me af hoeveel % van jullie wel succes hadden met IUI? Misschien hele rare vraag hoor, maar ik wil heel graag succesverhalen horen!!

    Xx
     
  2. Pitaa91

    Pitaa91 Fanatiek lid

    6 jun 2017
    1.349
    814
    113
    Vrouw
    Niemand?
     
  3. crienatje

    crienatje Actief lid

    1 feb 2010
    358
    164
    43
    Geen succesverhaal helaas.
    Waarom hebben ze bij jullie voor IUI gekozen?
    Onder de 1 mljn zaadcellen heeft iui geen nut en is het eigenlijk verspilde tijd, sorry.
    Onmogelijk is het niet om dan zwanger te raken maar de kans is wel nihil, al snap ik dat je dat eigenlijk niet wil horen.
    Heb de ervaring zelf en had achteraf graag gehad dat we meteen met ICSI waren begonnen. Dan waren me veel teleurstellingen en verspilling van tijd en energie bespaard gebleven.
    Succes en sterkte meis!
     
    Pitaa91 vindt dit leuk.
  4. Pitaa91

    Pitaa91 Fanatiek lid

    6 jun 2017
    1.349
    814
    113
    Vrouw

    Ja, het is wel zo wat jij zei maar ze wilde het bij ons toch proberen maar gelukkig, het is ook zometeen de laatste IUI poging voor ons hihi
     
  5. crienatje

    crienatje Actief lid

    1 feb 2010
    358
    164
    43
    Dan gaan jullie door voor ICSI neem ik aan?
    Heel veel succes, en dat jullie wens snel in vervulling mag gaan!
     
    Pitaa91 vindt dit leuk.
  6. Pitaa91

    Pitaa91 Fanatiek lid

    6 jun 2017
    1.349
    814
    113
    Vrouw

    ik denk het wel hoor want de arts die mij heeft geïnsemineerd zei ook dat icsi wel grote kans geeft.
     
  7. beebj

    beebj Niet meer actief

    Eerste IUI hadden wij 2miljoen zaadjes & gisteren bij de tweede IUI helaas maar 0,33miljoen zaadjes. Er is ons dan ook geadviseerd over te stappen naar IVF. IUI heeft áltijd nut hoor @crienatje , maar onder de 1miljoen wordt de kans idd wel te klein.. Toch heel fijn dat ze wel hebben geinsimineerd @Pitaa91 ! Daar was ik gisteren ook erg blij mee. De arts zei mij ook; het is zeker niet onmogelijk, er zijn er al meer zwanger geraakt met zo'n laag aantal. Maar ideaal is het idd niet.
     
    Pitaa91 vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina