zwanger worden zonder sperma ??

Discussie in 'Films, televisie en nieuws' gestart door masami, 26 feb 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.264
    6.789
    113
    Wat bijzonder
     
  2. Miss Appletree

    Miss Appletree VIP lid

    21 mei 2013
    5.119
    193
    63
    Somewhere out there
    Dus daar hebben we straks ook geen man meer voor nodig......;);)
     
  3. masami

    masami Fanatiek lid

    27 jul 2011
    4.248
    802
    113
    Vrouw
    Ja apart, ze kunnen echt steeds meer vandaag de dag.
     
  4. lovewinnie

    lovewinnie VIP lid

    13 jan 2007
    16.251
    790
    113
    tilburg
    Wel dus ;) ze kunnen alleen spermacellen van mannelijk weefsel maken :). Handig voor mannen die geen spermacellen produceren vanwegen bijv kanker of andere ziekte of afwijking. Zo kunnen ze toch een biologisch kind krijgen
     
  5. Vlinder84

    Vlinder84 Niet meer actief

    Niet perse. Je kunt in principe ook je eigen cellen of die van een andere vrouw gebruiken. Dan zouden er echter enkel nog meisjes geboren worden (vrouwen hebben alleen x-cellen) maar dat lijkt me erg ongezellig! En toch ook wel mooi voor bv single vrouwen of lesbische koppels :)
     
  6. lovewinnie

    lovewinnie VIP lid

    13 jan 2007
    16.251
    790
    113
    tilburg
    Had ergens gelezen dat dat dus niet ging. Dacht namelijk ook dat het een uitkomst zou zijn voor bijv een lesbisch koppel en zo biologisch hun eigen kind kunnen krijgen zonder donor. Echter was niet mogelijk omdat het vrouwelijk weefsel een hormoon mist wat enkel mannelijk weefsel heeft. Hierdoor is vrouwelijk weefsel niet mogelijk
     
  7. lovewinnie

    lovewinnie VIP lid

    13 jan 2007
    16.251
    790
    113
    tilburg
    Het AZF-gen ofzoiets. Zit alleen in mannelijk huid. Vrouwen kunnen wel eicellen maken met huidcellen. Hebben daarvoor weer een ander gen
     
  8. Miss Appletree

    Miss Appletree VIP lid

    21 mei 2013
    5.119
    193
    63
    Somewhere out there
    Het was ook maar een grapje hoor. ;)

    Overigens vind ik het leven wel heel erg maakbaar zo. Zulke ontwikkelingen kunnen mooi zijn, maar vind er ook een gevaarlijke kant aan zitten. :)
     
  9. Knuffie85

    Knuffie85 Niet meer actief

    4 jaar geleden hebben ze zoeits al aan ons gevraagd. Of wij tzt in zon traject mee zouden willen werken. Ze zijn er al erg lang mee bezig.
    Zou idd met weefsel kunnen maar ook met ruggenmerg.

    Voor onvruchtbare mannen vind ik zelf het erg mooi. Zo hadden wij (als het al bestond) echt een kind van ons beide.
    Nu missen we net 0,01 % van het bouwsteentje zeggen we altijd.
     

Deel Deze Pagina