melk niet goed meer?

Discussion in 'Borstvoeding' started by moniek1979, Nov 18, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. moniek1979

    moniek1979 Actief lid

    Sep 14, 2006
    225
    0
    0
    huisvrouw
    groningen
    als ik heb gekolft krijg ik niet meer dan 50 a 60 ml. ik moet dus meerdere keren kolven. na het kolven doe ik de melk direct in de koelkast, maar een dag later lijkt het wel of de melk niet meer goed is!
    bovenin is het dik en onderin net water. ook lijkt het wel of het is gaan schiften,,,,
    is dit normaal en kan ik het gewoon schudden, of is de melk dan echt niet goed meer?
     
  2. Joaney

    Joaney Actief lid

    Aug 15, 2006
    455
    0
    0
    Dat is normaal hoor Moniek, na een tijdje in de koelkast drijven de vetten naar boven en blijven 'drijven' op het vocht in de melk. Het is niet geschift hoor!
    Tenzij je de koelkast hoger dan 7 graden hebt staan, maar dat lijkt me niet het geval toch :) ?

    Je krijgt het weer door elkaar door rustig met het flesje te draaien/zwenken. Je zult dan zien dat het weer mooie witte melk wordt.
     
  3. jingels

    jingels VIP lid

    Jul 8, 2006
    7,742
    1
    0
    Heel normaal hoor. En eigenlijk heel goed ook, je ziet dan dat er vet in de melk zit en dit heeft je kindje heel erg hard nodig.
    Inderdaad zachtjes zwenken/draaien tussen de handpalmen, het vet lost dan weer langzaam op in de melk.
     
  4. appeltje

    appeltje Niet meer actief

    Ik vind dat altijd zo'n prachtig gezicht die dikke vetlaag op de voeding! :D
     

Share This Page