Ik heb dochterlief vandaag 3x met succes op het potje gehad. Wel tussendoor wat plasjes in de luier. Ze geeft het niet zelf aan maar als ik vraag: moet je plassen? zegt ze Ja. Tot nu toe 3x succesvol en 1x loos alarm. Doorgaan of wachten tot ze het echt zelf aangeeft? Ze is 20 maanden. Ik heb echt geen idee hoe dit werkt. Meestal geven ze het zelf aan toch?
Hier werkte die methode niet. Hij is inmiddels 2.5 en denk dat het hier gaat zoals het met alles gaat, dat ie het ineens doet..."pushen" werkt hier zeker niet.
Nee dat snap ik. Ze geeft het heel soms aan als ze moet poepen maar dan staat ze al te persen en moet ik snel zijn.
Als ze het zelf leuk vindt, lekker doorgaan. Mijn kinderen hebben ook nooit zelf aangegeven dat ze moesten, ja nu ze eenmaal bijnahelemaal zindelijk zijn.