Ik wil graag met mijn energetix sieraden naar Braderieën en markten.. Maar er is zoveel keus! Nu vroeg ik me af of jullie nog wat leuke braderieën of markten weten? Liefst regio Brabant / Gelderland wat verder weg mag ook als het echt de moeite waard is! Iemand tips???
Misschien straks de kerstmarten enzo (als geschenk cadeau?) Volgens mij is het niet echt meer de tijd. Hier tenmiste alles in de zomermaanden
Ja Dat snap ik dat die tijd nu niet meer is maar het is wel de tijd om weer in te schrijven.. Vandaar dat ik het alvast vraag.. Kerstmarkten ga ik ook al naartoe maar heb het meer over vanaf januari tot volgend jaar..
Oh en eventueel ladies nights enz mag ook! Is vooral dan voor reclame maken ladies nights maar daar kan je vaak ook weer wat party s uithalen!
in volkel is altijd een grote braderie, dorpje in noordbrabant vlakbij oss, eindhoven. zoek maar eens op, volkel in de wolken. grote vliegshows enzo erbij. en in schayk ook altijd braderie, alleen geen idee waar en of je die kan vinden via internet.
Schaijk sta ik reserve want daar kwam al twee jaar iemand met hetzelfde.. Volkel kan ik idd ook eens informeren! Thanx