Tsja ik zeg even niets begrijp de vergelijking van jouw kant uit niet maar goed. Hier ligt onze kat ook zeer graag met d'r dikke pens op de laptop laatst open laten staan en mevrouw had een mooie mail voor mijn man gemaakt, hij snapte er uiteraard niets van.
Die vergelijking sloeg op jouw 'dan ben je de eerste waar die echt bij is blijven zitten', wanneer je Googelt, zie je dat baby's er wel vaker in blijft zitten. Het huidige record 'blijven zitten' staat op 46 jaar. Die vrouw was 46 jaar overtijd. Die 4 dagen van mij zijn écht niet zo schokkend. Snap je? Ik ben niet de eerste bij wie hij blijft zitten. Bovendien roept iedereen te pas en te onpas: er is er nog nooit eentje blijven zitten - terwijl dat dus wel zo is en ook daadwerkelijk tot de mogelijkheid behoort. En dat dat wel het laatste is wat je horen wilt. Ze kunnen best blijven zitten. De placenta houdt er na week 42 meestal mee op. Heeft je man niet lief gereageerd op de e-mail? Mijn poes zou verdrietig zijn!
Maar lieve schat je draagt toch geen versteende baby in je buik? Ik neem aan dat die nog steeds de samba aan het dansen is in je buik? Dat is wat ik bedoel dat een versteende baby kan blijven zitten snap ik ook nog wel, maar ik bedoel natuurlijk een "gezond en levend kindje" Ik ga er nu even vanuit dat ook jij geholpen wordt als bij week 42 meneer de baby nog steeds geen aanstalten maakt? mijn man stuurde wel wat terug wat ik in hemelsnaam aan het doen was heb maar even een fotootje gemaakt van osn rode poezenbeest wat zich uitgebreid schoon zat te likken op het toetsenbord werd hem heel veel duidelijk.
Bij die vrouw is ook pas veel later versteend hoor; dat duurde ook nog wel een tijdje. Ik ervaar het als stressend wanneer iedereen telkens de nadruk legt op bevallen. Het komt wanneer het komt - en ja, dat wordt tijd ja, maar ik kan hem er moeilijk uit dwingen. Het ziekenhuis weigert te strippen/toucheren of wat dan ook voor mogelijk middel in te zetten - en ik weiger op mijn beurt om mij in te laten leiden, dus die baby blijft gewoon zitten (zolang het goed gaat natuurlijk; laat daar geen discussie over zijn). En ja, ik voel die 'bak met wurmen' (zo voelt het want hij heeft te weinig ruimte om te schoppen, dus hij maakt golfbewegingen) nog overduidelijk in mijn buik en ik controleer het hartje elke dag. Ondertussen heb ik hier telkens last van: http://www.zwangerschapspagina.nl/zwangerschap/459069-ongeduldig.html en veroorzaakt dat velen malen meer stress dan wat dan ook. Ik weet dat ik laat ben. En anders staat er wel elke minuut van de dag iemand klaar om mij er aan te helpen herinneren "Er is er nog nooit 1 blijven zitten", telt niet - dat is er dus wel. Dan verstenen ze. Punt. Het is net alsof ik mijn afspraak heb gemist, en iedereen mij eraan helpt herinneren en de druk alleen maar meer opvoert over iets waar ik geen controle over heb. Als het aan mij had gelegen; had ik hem 3 weken geleden al gehad. Echt waar
Maar zo gek is dat toch niet, leeft maanden toe naar DIE datum en dan gebeurt er niks... Je weet dat t niet hoeft maar bent toch teleurgesteld.. En elke dag denk toe nou kom nou begin nou.., let op allemini verschijnseltjes van dat t begonnen is.... helemaal herkenbaar!! Komt wel goed schatje!!
Joah, en het beetje afleiding wát ik heb is de computer en dergelijke, want die baby is echt zo ver ingedaald dat ik mijn rechterbeen bijna niet meer kan gebruiken en 'thuisgebonden' ben; waarbij ik dus AFLEIDING zoek, en iedereen maar afwacht of hij er al is, of ik al wat voel. Of er al iets gebeurd en sterkte met de laatste loodjes etc. Heel lief, i'm sure. Tik tak, tik tak, tik tak Of mijn lieve lieve schoonmoeder - die echt geen vlieg kwaad doet en het ook niet zo bedoelt - mijn vriend sms't of ze haar dochter wel kan gaan ophalen van logeren in een plaats een klein half uur verderop, of dat ze in de buurt moet blijven (??? waarom weet ik ook niet, want ze mag heus niet mee bevallen ofzo). En mijn vriend per ongeluk de verkeerde mobiele telefoon heeft meegenomen en ze dus mij sms't met die vraag. Iedereen is ongeduldig en voor mijn gevoel stel ik iedereen diep ernstig teleur met elke minuut die het nog langer duurt. I get the point. EN TOCH LIGT POEZENBEEST OP MIJN TOETSENBORD!
Poes peos poes plakje kaas? ( doen die van m een moord voor) gaat die vast van t toetsenbord af!! Enne, even heel duidelijk, wie kan je uberhout teleurstellen, dat je niet "op tijd" bevalt, het is geen besteldienst ofzo, daarbij het is jullie kindje, de rest moet geduld hebben, dat zij ongeduldig zijn is hun orobleem!!! En schoonmoeder bedoelt t vast lief... Die wil vast in de wachtkamer zitten wachten terwijl jij aant bevallen bent...( neem aan dat je daar niet op zit te wachten)
Iedereen bedoelt het ook lief Ik ook, maar ik kan er gewoon niet meer tegen om elke minuut van de dag te moeten antwoorden en andermans verwachtingen moet teleurstellen. Normaal gesproken tijdens de afgelopen 9 maanden sprak ik hooguit 3 tot 5 mensen per week. Sinds maandag heb ik er al 48 gehad - waarvan de laatste anderhalve minuut geleden vroeg hoe het ging. Snap je? Alsof ik zelf 's werelds grootste faalhaas ben voor het niet op tijd op de wereld zetten van dit kindje. En ik mag hopen dat de wachtkamer leeg blijft... *gruwel* Ik wil enkel mijn partner erbij, meer niet (mijn schoonouders en mijn partner hebben een verrassing in petto waar ik volledig voor de volle 100% van op de hoogte ben - beter dan zij denken zelfs - maar waarbij ik vol moet houden dat het niet zo is zodat het plezier van de verrassing straks nog compleet is; ik denk dat ze daarom sms'te...)
En nu tot 10 tellen en genieten van die basketballer in je buik. straks is het om en baal je je dat je je zo zit te ergeren aan ons en aan iedereen. Enne alle schoonmoeders blijven denk ik toch hetzelfde en anders moet je gewoon zeggen nee er is nog niets, wees niet bang vergeten je echt niet. Rustig aan veel te warm om je druk te maken
Ik kan niet eens tot tien tellen want de tante van VL sprak me al aan om te vragen of de baby er al was !
Tsja.. Als niemand er naar vraagt is het ook niet goed. Houd in gedachten dat iedereen het goed bedoeld en ook uitkijkt naar de geboorte van jullie kindje.
We gaan vanavond lekker naar de bioscoop, dus dat zal wel even een flinke afleiding worden. Ein-de-lijk.
Nou geniet van de film en elkaar ik ben 4 dagen erna bevallen, moet je wel een flinke jankfilm pakken hoor.
Ik ga lekker helemaal niet bevallen! Ik ga gewoon naar de film en alles vergeten betreffende baby, kraamtijd, bevallen, familie en weetikveel. Lekker even allemaal niet. Geen gedoe met aangiftes, ziekenhuizen, verloskundigen, verjaardagen, familie, schoonfamilie, computer, telefoon, sms of whatever. Niks nakkes nada.
Haalt ze alsnog het nieuws: 'vrouw bevalt in Pathe bioscoop tijdens De Smurfen II' Moeder en zoon maken het goed. Als dank voor deze gratis reclamestunt heeft Pathé de familie de gehele smurfencollectie aangeboden. Deze werden echter geweigerd omdat de kat van de familie agressief reageert op smurfen Om maar weer terug te keren naar het oorspronkelijke onderwerp van dit topic
Dan past hij goed bij zijn mama die dat ook heeft Nee, het wordt een actiefilm met veel KLABAM BATS BOEM POW POW WOESJH WHAAAA ARRRGGHHHH etc.