Dames, Ik mag van het wachtbankje af. Mijn menstruatie is doorgebroken en vanaf volgende maand gaan we rustig aan aan de slag. Toch wel weer heel erg spannend. Voor jullie allemaal succes!! Liefs bientje
ONs zoontje had een chromosoom afwijking waardoor het echt geen kans van leven had, hij had een 'setje' teveel chromosomen dus 69 ipv 46...Komt voor bij 1 op de 10.000 zwangerschappen(foutje van de natuur zeiden ze in het erasmus MC Rotterdam) hij had een groeiachterstand en dat wisten we al bij 12 wk echo,doorgelopen tot 20wk echo toen besloten met de gyn dat de zwangerschap afgebroken moest worden,mijn wereld stortte in!! En dat dik een maand voor onze bruiloft.... Onderzoeken gehad een vruchtwaterpunctie en vlokkentest waarbij ze wat uit zijn hart hebben gehaald omdat ze zo beter konden testen wat hij had.. Waarschijnlijk is hij kort daarna overleden in mijn buik... Een week later ingeleid en bevallen. Bah als ik dit zo vertel krijg ik het weer benauwd!! Maar nu een gezonde zoon,maar het is soms nog eens moeilijk te verwerken wat er allemaal is gebeurt... Geniet zo van mijn Julian nu.. Wil ook daarom toch weer proberen zwanger te raken nu Julian 1 is geworden,je weet namelijk nooit wat er weer op je pad komt en of het goed mag blijven gaan... @ september,jammer dat je ongi ben geworden,blijf hoop houden volgende maand weer een kans! fijne dag meiden!
Jeetje Maris wat een heftig verhaal! Echt heel erg voor jullie, was de bruiloft wel door gegaan? Of hebben jullie die verzet...1 op de 10 000 jeetje...ben er stil van..
Ja, ik heb hetzelfde meegemaakt, ik heb gekozen om de zwangerschap bij 13 weken afte breken. Inderdaad om te voorkomen dat je moet bevallen.... dat lijkt me echt heel erg. Bij mij kon het nog met curretage weggehaald worden....Niet makkelijk inderdaad, maar het is gewoon domme pech. Af en toe geven we een slecht eitje af en de kans is niet groter op herhaling als bij andere mensen..... Dat houd ik me maar voor... Maar een ingrijpende ervaring is het wel.....Succes met zwanger worden!
Hallo dames, Wat een heftige redenen om op het wachtbankje te moeten zitten. Poeh.. Ik zit ook op de wachtbank maar de reden is niet dramatisch. Ik ben aan het wachten op mijn cyclus na de bevalling. Mijn uk is nog geen 7 weken oud dus het heeft geen haast. We willen proberen niet al te veel leeftijdsverschil tussen onze kids te hebben. Het zou super zijn als ik rond dec/ jan zwanger ben. Ik maak er geen geheim van voor de omgeving dat ik graag snel weer zwanger zou willen zijn. Ik krijg daar veel commentaar op. Mensen hebben zo snel hun oordeel klaar..:x Ben je snel weer zwanger dan zal het wel een "ongelukje" zijn, duurt het langer dan twee jaar dan heb je meteen vruchtbaarheidsproblemen. Ik hoop dat jullie allemaal snel van de wachtbank mogen!!
Ja vet heftig he? Dat was idd een hele zware periode,het was ook nog eens zo dat ik gelijk met mijn zusje zwanger liep... we scheelde 3 dagen ik 22 aug uitgerekend zij 25 aug... Gelukkig heeft zij toen wel een gezonde dochter gekregen. Bij ons was het advies tot de 20 weken echo te wachten want met 12/13 weken konden ze nog niet teveel erover zeggen,alleen dat het een groeiachterstand had van 1 tot 2 weken en dat zou verschillende redenen kunnen hebben,maar mijn instinct zei al dat dit niet goed zat. Met 20 wk echo zag de gyn toch wel dat het niet goed was en wat een steun hebben wij aan haar gehad! En met mijn zwangerschap van Julian ook,echt een topwijf! Wij hebben de bruiloft wel door laten gaan... Was 18 april bevallen en 22 mei zouden we trouwen,ik heb er zeker geen spijt van dat we de bruiloft hebben laten doorgaan en mensen in onze omgeving vondenn dat alleen maar mooi en bijzonder... @ maible,iedereen lekker laten lullen het is idd altijd wat bij mensne in je omgeving.. Heb er ook last van...Was na Gwenn* alweer snel zwanger en dan hoorde je mensen denken en achteraf ook via via dat mensen hebben gezegt,zo dat is ook snel!! Hebben ze dan geen verdriet? Als jij je goed voelt en je partner staat erachter gewoon doen! Er is niks mooiers in het leven als kinderen krijgen... Wij gaan er ook weer voor en ken me niet schelen wat andere denken,mijn zusje heeft nu ook alweer de 2e toen mijn nichtje 1 was zijn ze weer zwanger geworden,reactie's uit de omgeving zijn ook niet voor de poes... Fijne middag allemaal!
Maris, ik krijg echt kippevel van je verhaal! Maible, ik zou me er niet te druk om maken. Lekker laten kletsen en je gevoel volgen!!! Bientje, succes met klussen volgende maand! Ik moet zaterdag ongesteld worden en dan nog 3 strippen en stoppen wij ook. Ben echt aan het aftellen Hier ligt de nieuwe vloer erin dus zo even aan de schoonmaak. Vloer is echt mooi, er ligt nu antraciet eiken in en morgen gaan we kijken voor een hoekbank in antraciet
@maible: Wij zijn ook al weer 9rondes verder hoor Wij hadden besloten na de bevalling gewoon niet proberen te voorkomen dat we zwanger zouden worden....... we gaan er vanuit dat het niet spontaan zal komen en gaan in dec. terug naar het VU voor een cryo behandeling. Dus eigenlijk zitten we nog op de wacht bank.............te hopen dat we december neit gaan halen @Maris: pfffff dat is helemaal heftig! Ik weet nog heel goed dat mijn vriendin kwam vertellen dat ze 6wkn zwanger was, ik was toen ook 2wkn overtijd en overtuigd dat ik zwanger was...........dan zouden we het gelijk zijn! Mooier kon natuurlijk niet. Zij kreeg een kind (nu 6jr) en ik moest geopereerd worden omdat ik een cyste had en een vertopte eilijder waardoor mijn cyclus verstoord werd. Niet zo heftig als jou verhaal hoor!!!!! Maar ja kan het nooit vergeten omdat je altijd herinnerd word eraan.... @natahlie: Wij hebben ook net een nieuwe vloer, wat een werk hé?! Klinkt wel erg mooi wat jullie hebben.
Oeff wat een verhalen...Jeetje jullie hebben allemaal wat meegemaakt zeg... Kom ik aan met... niets (vergeleken met jullie) Maar goed, we hebben allemaal dezelfde wens dus daar gaan we het nu fijn over hebben... Nog meer net ongi geworden zag ik.. nou wie weet kunnen we dan straks samen testen??? Al ben ik bang dat mijn cyclus wel weer lang zal worden zoals tijdens de vorige zwangerschap(poging). De ongi stelt trouwens niets vo0r, dacht altijd dat het erger werd na een kind gekregen te hebben.. Kan het denk ik wel met een inlegkruisje af, gister iets meer... eergister ook bijna niets... Nouja vind ik ook niet erg.. Wat een leuke foto sloppy, hihi, die tandjes!!!
Uhhhh dames het ziet er naar uit dat ik van de bank af mag......... Ik had vanmorgen een positieve test...........ben nog helemaal in shock! Het streepje stond er bijna gelijk op en je moet normaal 5min wachten op het resultaat dus ik ben er wel van overtuigd dat ik echt zwanger ben. Nu duimen dat het mag blijven zitten
Waattttt... wat super zeg!!! Joehoe!! gefeliciteerd.... (kon je toch niet wachten) Je verlaat ons wel erg snel hoor, hihi!! Maar helemaal super, geniet ervan!!!
@september: Ik hoop echt dat het blijft zitten hoor.........want het kan natuurlijk nog .............................. Gaan we niet van uit hoor maar goed ik ben wel heel vroeg met testen
JA het an altijd, maar vind hem al goed te zien voor je nod!!! En de kans is bij iedereen even groot, dus gaan uit vh positieve he?!
Ja ik ga goed voor mezelf zorgen zou toch wat zijn dat ik gewoon spontaan zwanger geworden ben............