@Sasja88 ja sago is chagrijnig Haha! Ja moet geduld hebben weet het. Ja denk dat 9dpo te vroeg is maar op 10 kan je wel testen hoor! @Meisje89 leuk idee om zo te vertellen! Spannend bijna de echo. Ben toch benieuwd of het er dan eentje is of 2. Balen @Neeltje1985 en @Vinexkindje van de misselijkheid. Maar toch aan de ene kant wel fijn een sympthoom waardoor je er weer aan herinnert word ik ben zwanger!!
Ouders reageerden super! Het duurde effe eer het doordrong we hadden 2 taarten en op 1tje stond zwanger. Wilden ze allebei die andere natuurlijk. Ik zei nog 'wil je niet deze?' 'nee hoor! Die andere is goed' dus ik de taart opgepakt, dichterbij laten kijken, eens gewezen. Nog eens 'zeker niet van deze ook een stukje?' hahaha. Mama begon te lezen en toen ineens 'zwanger?' 'ooh!' hihi Heb net ook broers op de hoogte gebracht en intussen is het Facebook official moesten het er woensdag 2 blijken dan meld ik dat dan nog wel.. Maar uh, wij krijgen er maar eentje hoor
Ja idd! Nu kan ik er met iedereen gewoon over praten, heel leuk! Nu alleen hopen dat woensdag ook nog alles in orde is..!
Haha super leuk! Grappig dat ze het eerst niet door hebben Hihi. Het lijkt mij ook leuk om reacties te filmen.
Lief dat je t vraagt! De testen blijven elke dag oplopen maar heb nog geen test gehad waarbij de teststreep even dik is als de controlestreep. Met mijn vorige zwangerschap heb ik niet zo lang doorgetest: toen had ik 2 testen met een dunne streep, deed 1x de CB digital en dat was het. Ik weet dus ook niet wat normaal is voor mij... ik word best onzeker van reacties van mensen op dit forum (heb er een topic over geopend) dat de testen te licht zijn, dat het bij iemand ook zo was en eindigde in een mk... het helpt ook niet zo dat ik me op wat krampjes na ook helemaal niet zwanger voel Bewust even niet teveel op t forum gezeten dit weekend.... ...zucht... ik weet t ook even niet...
Jeetje wat een onzekerheid,zag je topic inderdaad. Wil je nog een keertje testen? Ze lopen gewoon mooi op toch? Ene maakt niet zo snel aan als de ander. Duim voor je
Hcg bedoelde ik, Wat iemand zei in je topic,misschien een latere innesteling? Was je testje op 10dpo nou nog negatief? Heb je misschien ee. Foto
@Fladderaar bij mij was mijn hcg op 4 weken 25, niet panikeren, zolang het oploopt gaat het goed! Hier helaas net mijn maandstonden gekregen, met frisse moed naar de volgende ronde! Een LF van 10a11 dagen dus, is dat niet te kort?
Huh... oké. Ik had een reactie geplaatst maar oké. Vaag.. @Doornroosje94 Ja het is wel kort die lf maar niet te kort denk ik. Even in de gaten houden! Op naar een mooie volgende ronde
@Fladderaar Als ze oplopen, zou ik proberen me niet al te druk te maken (lukt natuurlijk niet, ik weer het). Oploop is goed en verder kun je er niet al teveel aan veranderen. Ik ga voor je duimen! @Doornroosje94 Ik had ook een lf van 10 dagen maar daarmee wel een mooie zoon gekregen dus het kan zeker! Pffff, ik voel me zo beroerd
Zo.. ik zou graag een 6 weken dansje doen, maar door de misselijkheid laat ik die even achterwege. Vanmorgen had ik de eerste kotsneigingen. Ontbijt lijkt wel wat te helpen.. hoopte zo dat het me bespaard bleeft! @Fladderaar als t oploopt inderdaad gewoon rustig blijven. Heb zelf sowieso maar 3x getest, waarvan laatste keer alleen voor mvm. Nu gewoon genieten, want je hebt helaas 0 controle over de afloop @Doornroosje94 balen, succes volgende ronde! En kwam jij nou nog Vd anticonceptie af recent? @Meisje89 facebook official zelfs al, wauw!
Aah balen meid!! Heb ergens gelezen dat je minimaal een LF moet hebben van 10 dagen. Eitjes nestelen meestal in tussen 6a 10 dagen. Dus dat moet goed komen!
Oh nee @Fladderaar wat stom die onzekerheid, ik ken het. Alleen was het bij mij dat de streepjes echt 0.0 opliepen dus ik heb goede hoop voor je. Zolang er een oploop is is het vast goed. Sommige mensen maken nu eenmaal trager HCG aan. Beste is gewoon stoppen met testen als je dat lukt. Want of je nu doortest of niet je doet er toch niets aan. Je bent zwanger en het kan altijd mis gaan maar gewoon ervanuitgaan dat als je geen bloed hebt het goed zit. Ik had als de streepjes niet opliepen meestal wel na 5/6 dagen bloedverlies.
@Doornroosje94 Moet minimaal 10 zijn dus dat is prima lijkt me. Balen van ongi maar veel succes volgende ronde! @Sasja88 hoe gaat t bij jou.... nog geen testdrang?
Hier is het overgeven van gal weer begonnen bah.... Maar toch ben ik er blij mee en rest van de dag voel ik me best prima dus ik kan niet klagen.