Lastig is dat! Maar het gevoel kan zo sterk zijn hé! Hier kunnen ze soms ook zo vervelend zijn dat ik ze echt achter het behang wil plakken. Of dat ik loop te mopperen omdat ik het zo druk heb of wat dan ook. Mijn man vraagt dan wel eens 'weet je zeker dat je er nog meer wil?', maar dan is mijn antwoord toch nog steeds ja. Het gevoel wint toch gewoon. Misschien is een afspraak met de huisarts wel slim. Maar stel hij/zij zegt dat het echt niet slim is om nog meer kinderen te krijgen, leg je je daar dan bij neer? Ik zou dan toch nog zo eigenwijs zijn dat ik toch wel zelf bepaal.
Mijn klachten zijn wel echt heel erg Ik moet geregeld rusten en word er heel moe van dus lig vaak al voor 9 uur te slapen Heb zelfs in een revalidatie centrum gezeten wat niet geholpen heeft helaas Het nu willen is al heel wat Als het advies negatief is moet ik me er denk ik bij neerleggen En ja dat zal ik wel heel moeilijk vinden Ik lees wel da er genoeg een derde keizersnede hebben gehad dus daar verwacht ik geen gekke dingen van
Nee ik denk ook dat je rug het voornaamste is inderdaad. Zo'n ks herstel je wel weer van. Die rug is blijvend. Met een kleintje kun je natuurlijk niet om 9u al in bed liggen. Zeker als je man 's avonds nog weg is.
Ben vandaag bij huisarts geweest Medisch gezien kunnen we er voor gaan Keizersnede moet geen grotere risico's zijn en rug komt elke keer weer terug in pijn categorie waar ik nu ook zit Dat neemt niet weg dat alles wel zwaarder word en dus voor mn rug ook wat ik niet moet vergeten Toch is mijn gevoel sterker dan mijn angst voor mn rug Vandaag laatste pil uit de strip dus hopelijk voor hele lange tijd weer laatste Nog even goed bespreken
Oh wel fijn dat ze gewoon groen licht gegeven hebben! Spannend! Ja weet je als je dat kleintje eenmaal hebt maakt het misschien ook allemaal niet meer uit. Natuurlijk heb je er dan nog last van, maar dat heb je met je andere kids nu ook. En dan deal je er weer mee zoals het dan komt. Komt vast goed!
Hoi, Mag ik met jullie meekletsen? Wij zijn ook al een poosje aan het overwegen om voor een 3e te gaan. De wens is groot maar mijn 2e bevalling was best drama waardoor ik daar nu al tegenop zie. Ook betekent het wel flink wat geregel: nieuwe auto en opvang etc. Hoe gaan jullie dat allemaal doen? Oh ja.. ik ben ook juf! En ib'er dus dit jaar vanwege mn ouderschapsverlof geen klas maar alleen ib taken. Fijne jaarwisseling!
Leuk ! Vervelend van je bevalling wil je het vertellen ? Wij zijn sowieso op zoek na andere auto En opvang zal als we er voor gaan 3e zelfde als 2 en krijg je aardig wat van terug dat scheelt wel
Welkom @Jezz84! Toevallig al die juffen hier haha. Welke groep heb je normaal? Ik denk dat het met 3 nog wel in onze auto past. De oudste kan dan naar de nummer 2 stoel en die zijn wat smaller. Misschien de jongste (dan middelste) tegen die tijd ook al wel. Mijn oudste gaat na de zomer naar school dus dan blijven er nog steeds 2 op de opvang.