Gaan voor een 3e kindje 2021-lijst NOD: * Zuri - 33 jaar - ronde 2 - 4 oktober * Patty86 - 34 jaar - ronde 1 - 14 oktober * Angelmom1 - 37 jaar - ronde 7 - 16 oktober * Maudje123 - 44 jaar - ronde 17 - 17 oktober * Eliana01 - 32 jaar - ronde 6 - 20 oktober * Koekie1 - 37 jaar - ronde 14 - 23 oktober * Jorietje - 41 jaar - ronde 35 - 29 oktober * Ajuuparaplu - 33 jaar - NOD onbekend * Sammy2021 - 32 jaar - ronde 5 - NOD onbekend * Kiekieboe - 29 jaar - ronde 1 - NOD onbekend * LindaS80 - 41 jaar - ronde? - NOD onbekend * Penniej - 33 jaar - ronde 3 - 2 augustus *Kimmetjuh90 - 31 jaar - ronde 1 - 20 oktober LATER DIT JAAR STARTEN: ZWANGER / UITGEREKEND * HHJ - 27 jaar - 26 september 2021 * Mamastier - 32 jaar - 6 oktober 2021 * Mamavantwee37 - 38 jaar - 31 oktober 2021 * Stokstaartje86 - 34 jaar - 8 november 2021 * xMeliisz - 31 jaar - 25 november 2021 * MLB - 26 jaar - 6 december 2021 * Opnaar3 - 33 jaar - 14 februari 2022 * Pip82 - 39 jaar - 22 februari 2022 * Tipp - 37 jaar - 6 maart 2022 * Shirley1987 - 34 jaar - 2 juni 2022 AFSPRAKEN: * Stokstaartje86 - 8 Oktober 15.50 - Controle Verloskundige *Kimmetjuh90 - 9 oktober terugplaatsing? * Stokstaartje86 - 14 Oktober - 13.00 Bevalplan bespreken bij de GYN en een datum voor inleiden * Shirley1987 - 14 oktober - vroege echo * xMeliisz - 14 oktober - groei echo * xMeliisz - 19 oktober - controle vk * Opnaar3 - 25 oktober - controle vk * xMeliisz - 1 november - controle gyn * Shirley1987 - 9 november - termijnecho
Meiden wat zijn jullie ontzettend lief en een grote steun ♡♡ Ik ga dan k 2v5 halen wie weet werkt dat dan beter inderdaad. Dit zijn die van sensitest die had ik eigenlijk vorige keer ook maar dan diegene in een houdertje omdat die dipsticks toen niet leverbaar waren. Was toen alle winkels dichtmaken dus was er moeilijk aan te komen. Die liepen wel op maar ook heel erg licht inderdaad heb daar geen knal test uit gekregen. Ben nu op werk en heb schone kleding mee zo erg... ben gewoon zo bang dat het dan ineens foute boel is. Ik heb er al meermalen heel actief over gedroomd en weet dan ook niet of het uit angst is of voorgevoel dat ik het droom... Maar mijn ervaring normaal is: temp onder coverline word ik diezelfde dag nog ongesteld. Dus als ik overmorgen nog niet ongi ben toch nog test met k 2v5.... wie weet. De buikpijn is in ieder geval weer gezakt na 't ontbijt
Ow @Zuri wat maak jij het spannend zeg!! Ik moet zeggen soms denk ik wel eens: ik ga een paar dagen voor nod al testen om te kijken of er iets gaande is. Maar ik denk dat ik mezelf echt helemaal gek maak dan en dat wil ik eigenlijk niet. Maar ik ben ook soort nieuwsgierig wat je dan zou zien, maar de teleurstelling zou vele malen groter zijn bij een heel licht streepje en dan toch ongi worden dan de teleurstelling nu, want dat valt bij ons wel mee. Maar het kan zijn dat ik het een keer doe, uit pure nieuwsgierigheid en dan in mijn achterhoofd houden dat we nergens op rekenen. Ik denk er even over na, ik heb nog een paar weken
@Kimmetjuh90 Spannend zeg! Hopelijk zaterdag een mooie ontdooide cryo om terug te plaatsen. @Zuri Je testen lopen inderdaad niet zo mooi op. Hopelijk ligt het aan de testen. Die ongesteldheidskrampen had ik ook in het begin, dus het hoeft niks te zeggen, maar ik snap dat je er niet gerust op bent.
Mijn lf is meestal 12d soms een keer korter, dus ik heb hoogstens 1 dag voor nod getest. Als je je temp ook bijhoudt dan kan je daar al eigenljk niet omheen. Stel ik had niet getest nu, had ik ook doorgehad dat ik zwanger ben, alleen had ik de zorgen niet. Wat mijn man zei was; je moet na 1 test stoppen. Je maakt jezelf nu gek omdat je 4x hebt getest en niet ziet wat je verwacht. Terwijl je niet bloedt, dus je bent nog steeds zwanger. Eigenlijk heeft hij gewoon wel gelijk. Alleen het is ook een beetje zelfbescherming denk ik. Want nu ben ik tenminste niet in een jubelstemming. Maar als je nieuwsgierig bent zou je best kunnen testen eens, of temp bijhouden om te zien of je goede eisprong hebt. Als jou dat antwoorden geeft op vragen die je hebt prima toch?
Ja maar tempen is zo'n gedoe lijkt mij... dat moet je toch eigenlijk doen als je gelijk wakker bent en nog in bed ligt? Voordat je in beweging komt zeg maar... En kan dat met een oorthermometer of dat niet betrouwbaar genoeg?
Klopt, elke dag op t zelfde tijdstip ook in t weekend, of vakantie. En t liefst rectaal of vagina, de rest is minder betrouwbaar helaas..
Klopt ik vond het om erin te komen echt heel veel gedoe en aan het begin zegt het ook nog zo weinig. Het begint vorm te krijgen als je het meerdere cyclussen doet dan ga je patronen opmerken. Zoals dat ikzelf dus lf van max 12 dagen heb, ik altijd maar denken dat dit gewoon 14 was... en ik weet dat als m'n temp onder bepaalde waarde zakt ik die dag ongesteld word dus neem ik vast spul mee. En zo zag ik nu dus ook temp ineens omhoog gaan dus wist ik dat ik wel eens positieve test kon verwachten. Maar ja het is wat werk. En indd tempen bij wakker worden, rectaal. Hieronder ff voorbeeld. Laatste punt is ongi dag.
Bedankt voor de info meiden, maar dat tempen is dus niks voor mij. Dat wist ik eigenlijk al. Dan ben ik er veel te veel mee bezig. Gaan we hier niet doen. Veel te veel gedoe. Kind vroeg wakker, kruipt als ik nog half slaap bij mij in bed en dan moet ik nog gaan tempen .. ik zie dat niet gebeuren hier. Petje af voor de meiden die dit dagelijks doen!
En daarbij denk ik eerder dat mijn cyclus niet zo zeer het probleem is, maar ik gok de zaadkwaliteit van mijn man. Die was 11 jaar geleden niet echt super, ik vermoed naarmate hij ouder is geworden dat dat er niet beter op geworden is. Maar dat is een vermoeden van mij.
Ik temp nu ook niet, toen ik bezig was voor mn nu jongste wel getempt, nu kan dat niet want moet er snachts uit omdat de kleine niet doorslaapt haha
Meid ik geef je groot gelijk hoor snap je echt daarin! Je kunt het nu voor het grootste gedeelte van je cyclus goed parkeren en loslaten, dat is ook echt wat waard. Je cyclus is ook regelmatig toch dus kleine kans dat je wat geks vindt. En je veronderstelling klinkt ook niet vreemd ofzo.
Onze slaapt ook vaker niet door dan wel. Denkend in oplossingen vind je daar wel wat voor. Ik heb nu de wekker om 4u en dan temp ik en dan draai ik me om en slaap verder en m'n thermometer stuurt via Bluetooth m'n temp naar m'n tel dus die lees ik 's ochtends uit. ik heb geen active herinneringen meer dat ik temp als ik 's ochtends wakker ben. Raak eraan gewend. Soms gaat het mis als kind te vroeg komt maar das niet vaak. Niet dat ik je overhaal om te tempen, maar wel om je leed ff te delen dat je niet de enige bent met een spook haha
Haha nou toch fijn om te weten dat er nog meer spookjes zijn Ze komt tussen 23 uur en 1 uur snachts en dan neem ik dr bij mij in bed, en slapen samen verder, eigelijk moet ze in dr eigen bedje gaan slapen Moet daar echt naar toe werken, anders heb ik er straks 2 in me bed en dat wil m'n vriend niet (Al os ie nu ook tot maandag van huis)
Ach.. ik vind ze lekkerder weg knuffelen dan m'n man hoor kleine lieve dotjes zo lekker tegen me aan ♡ al is m'n zoon wel een echt jongen hoor. Stinkt echt uit z'n mond en gaat dan soms echt van die stink ruften laten wil hij bij me op de kussen en dan uitademen in m'n gezicht brrrrrrrrrr m'n man wilde ook dat ze niet meer bij ons kwamen. Soms weer zo'n vlaag. Dan zeg ik altijd is goed lieverd als jij dat belangrijk vind steun ik je in jouw traject ze het af te leren. Nou hij is er dan altijd snel weer klaar mee hoor
I'll let you know Nee ik weet echt dak een dikke ruzie heb als ik t niet probeer en ik heb geen zin in een dikke ruzie