Hoop respect inderdaad voor Pippers, zou het zelf ook niet kunnen. De reden is natuurlijk heel goed en dat heb je gelukkig ook zo kunnen ervaren... Maar nog steeds, petje af! Ik heb 22 dec een pret echo gepland, nu is de echo een vlekje hoop dan wat meer baby te zien ^^ En de zwangerschap verloopt goed, maar wil toch na de 9 weken weten of het nog goed zit... De ervaringen hier en van mijn buurvrouw blijven wel een beetje in mijn achterhoofd zitten. Niet dat ik heel angstig ben nu, maar vind het wel een prettig idee. Kan ik met een gerust hart de kerst en oud en nieuw in. Voor de rest erg toe aan vakantie. Het spugen begint steeds vaker voor te komen in de ochtend + avond. Begint me een beetje op te breken, zeker in combinatie met de keelontsteking (gaat al wel beter). Niet om te klagen, want ben super blij met de zwangerschap, maar zonder eten gaat het allemaal wat moeizamer hahaha Vandaag verteld aan mijn vader en stiefmoeder en stiefzussen, reacties waren erg leuk vertel ik later weer meer over. Nu lekker slapen!
pfff echt veel zwangere dames hebben last van het misselijkheidskwaaltje he! :S Sterkte ermee Esmee! Hier woensdag voor het laatst overgegeven dus hopelijk ben ik er vanaf!! Deze week drukke week, vanavond en woensdagavond ouderavonden :s Nu kan ik niet op mn gebruikelijke tijd in bed liggen haha.. Werkze allemaal!
Inderdaad veel dames misselijk zeg. Bij mij valt het gelukkig mee, in ieder geval nog niet gespuugd, wel veel honger en toch nergens zin in. De ochtenden overleef ik meestal op een plak ontbijtkoek, haha. Sterkte allemaal!
Pippers welkome back! Ik sluit me aan bij wat er al gezegd is, erg knap hoe je het aangepakt hebt! Uiteraard is het beter en fijn dat je lichaam het nu toch grotendeels zelf heeft kunnen doen, maar ik denk niet dat ik het had gekund! Je bent een Sterke vrouw! En nu weer gezellig terug en in actie ^^ Woman ik hoop ook dat je er nu vanaf bent! Smeetjuh wat vervelend van die klachten zeg! Fijn dat je voor een extra echo kan als dat jou geruststelt en het kan dan zou ik t idd ook gewoon doen! Sterkte en beterschap voor je keel!
Blegh, wat lijkt dat overgeven mij vreselijk! Maar ja, het hoort erbij he.. Smeetjuh, een pretecho! Wat lijkt me dat ontzettend leuk. En fijn zo voor de kerstdagen Ik ben vrijdagochtend ongesteld geworden, netjes op mijn NOD. Vrijdag en zaterdag gewoon bloedverlies gehad, maar gisternacht, gisteren en afgelopen nacht gewoon helemaal geen bloedverlies meer gehad. Voor mij heel vreemd, normaal heb ik wel 5 dagen bloedverlies.. Hopelijk zet het vandaag nog even door, want vind het maar vreemd zo..
Jaaa ben benieuwd! Weer eventjes wachten, maar dat is nu makkelijker op te brengen ^^ Wat raar Scarlett... Zou het maar even in de gaten houden. Toch je lijf nog wat van slag? Woman, heel veel succes, altijd zwaar die avonden!
Pff, ik begrijp er niks van. Vandaag weer geen bloedverlies. En begin sinds vanmiddag ook nare buikpijn te krijgen.. Weet niet wat ik er van moet denken..
Leuk Esmee! Geweldig om het te vertellen he? Zo leuk om de reacties te zien, ben wel blij dat we ze toen hebben vastgelegd, want nu zitten ze er min of meer op te wachten en is de verrassing er wel een beetje af Thanks meiden, doet me goed! Ik vind dat het ook lang heeft geduurd, maar nog steeds blij met de keuze. Ik hoop wel dat ik snel weer een eisprong heb, want ik zit niet nog eens te wachten op 8 weken voordat menstruatie weer op gang komt Scarlett, te veel bloed voor late innesteling?
Ja, dat lijkt me wel. Al heb ik daar geen ervaring mee. Maar had echt ongi-krampen. 2 dagen rood en bruin bloedverlies. Iemand ervaring met innestelingsbloedingen?
Hmmm lastig Scarlett, dan blijf je ook afvragen hoe of wat he... Ik ben (tot m'n grote verbazing) rustig aan t wachten op m'n ei, die komt Russen zaterdag en de zaterdag erop
Stomme Russen altijd XD Grapje vlinderbaby. Super goed, je staat er lekker relaxed in! Ik heb helaas geen ervaring met innesteling bloedingen. Ik heb geen bloed meer gezien sinds 10 oktober. Je zou altijd een ovulatie test kunnen doen en bekijken wat de uitslag is. Als deze zwaar positief is, weet je dat er meer aan de hand is. En anders toch een gekke cyclus even denk ik... Ja het is super leuk om het mensen te vertellen. Ze zijn verbaasd, maar verwachten het eigenlijk ook weer (trouwen = hup kinderen baren!). Ben vandaag naar de huisarts geweest. Hij geeft aan dat ik meer rust moet houden, maar goed, zit ook met mijn werk. Heb nu Emesafene gekregen en dan morgen maar weer proberen te werken. Nog anderhalve week, nog anderhalve week, nog anderhalve week Liep ik naar de huisarts toe met mijn man, hup spugen. Van de huisarts naar de apotheek, weer spugen. Zegt mijn man: "nu op een auto spugen, zullen ze ook denken " Verrekte vogels!" Nu weer lekker op de bank
Thnx voor de tip Smeetjuh. Heb even getest met een dipstick van z&k en die was super licht. Dus.. Denk dat mijn lichaam gewoon even van de leg is. Voel me sowieso knap beroerd. Ik denk dat 75% van mijn klachten komen door stress en zenuwen. Maar dat verklaart mijn korte menstruatie nog niet toch.. Pff. Moet ff op vakantie ofzo. Relaxen! Arme Smeetjuh, als je al moet overgeven als je een stukje loopt is het wel heel erg. Luister naar je dokter! Rustig aan!
Kom weer even hoi zeggen, volg jullie stiekem wel. Vind dit zo'n leuk topic Sowieso 'even kijken' op dit forum en je bent zo alweer een halve dag kwijt. Ik kijk nu al uit naar mijn verlof hahaha. Pippers is weer bezig, respect meid! Ik kon ook niet wachten na mijn 2e miskraam hoor. Gewoon lekker nuchter Nederlands doorgaan!! Smeetjuh, lastig van die misselijkheid!! Dat is gewoon zoo k**. Maar er is licht aan het eind van de tunnel, het is het echt waard!
nou scarlett, stress en zenuwen zijn funest voor je cyclus, dus dat kan wel degelijk gevolgen hebben voor je menstruatie! even goed in de gaten houden dus...
Lastig Scarlett maar je lichaam kan na de miskraam soms wat moeilijker op gang komen.. Plus stress.. Allemaal redenen van een rare menstruatie! Esmee, hopelijk slaan de medicijnen snel aan en hoef je niet meer te nekken! Heb met je te doen meis, rust goed uit hoor!! Even een update van hier.. Ik ben sinds anderhalve week al stront verkouden, maar sinds een paar dagen enorme hoestbuien waarin ik bijna blijf hangen of erna moet overgeven. Toch maar even naar m'n longen laten luisteren bij de huisarts (ben astmapatiënte) ze hoorde veel gebrom, maar dat komt door m'n astma. Dan trekt m'n luchtpijp samen en gaat het ademen moeilijker en wordt hoesten gestimuleerd. Uit voorzorg wilde ze antibiotica geven maar wegens allergie en zwangerschap was het niet mogelijk. Dus mijn longen moeten het nu zelf gaan doen. Wel heeft ze nu m'n medicatie op gehoogd, en moet ik volgende week terug komen om nogmaals te laten luisteren. Nu maar even aankijken en afwachten! Hopelijk voor iedereen snel een verbetering!! Ik ga vanmiddag naar school, drie opdrachten inleveren van de vier! Dus bijna klaar.. Ook weet ik dat ik alle schriftelijke examens nu afgerond heb, en dus bijna m'n groene licht heb om deel te nemen aan het allerlaatste examen, alleen nog die laatste opdracht inleveren dus. Als cadeautje van lief voor alle examens die ik gehaald heb in 1 keer, gaan we vanavond naar The Hobbit!
Thanks MellieMuis, ik wist even niet meer dat jij het ook twee keer had meegemaakt. Het is heel naar, maar inderdaad, je kan wel bij de pakken neer gaan zitten, maar daar schiet geen hond wat mee op, dus gaan! Maar je bent al lekker op weg! Gisteren weer een wat positievere ovu test, dus het zit er aan te komen en daar ben ik heel erg blij mee. Zit vandaag op dag 12 na curettage, dus als het zo doorzet ben ik echt na 3 weken weer ongesteld en dat zou behoorlijk vlot zijn. Esmée, meid, pas je goed op jezelf, kennis van mij heeft dit ook gehad en die lag met 12 weken in het ziekenhuis wegens uitdroging. Dus let alsjeblieft goed op je lichaam. Werk is leuk en belangrijk maar vrij relatief en bijzaak als het gaat om je kindje. En ze begrijpen het echt wel Ilona, lekker druk bezig, ik ga duimen voor je volgende week donderdag! Ben benieuwd wat ze van je ''openheid'' vinden Hopelijk gaat het straks wat beter met je longen, want dat lijkt me ook vreselijk vermoeiend dat gehoest en dan ook nog i.c.m. astma. Drama. Beterschap!
jeetje dames wat een ziekenboeg hiero, denk vooral aan jullie zelf he! zojuist een positieve ovulatie test, dus ziet er goed uit, zal morgen ochtend/begin middag nog es testen, ben gelukkig vrij! zit er in ieder geval aan te komen, toch wel fijn die bevestiging met zo''n testje nu nog kijken of ik het kan matchen met mijn temperatuur
Ben erg benieuwd Mirte, ook of je pendel uitkomt. Wat dat betreft is het jammer dat Shart niet meer pendelt, want ze is de enige die het wat mij betreft goed had. Maar goed, ze is zelf zwanger las ik, dus ik begrijp het heel goed. Hoe is het met Muzieknootje?
Ik heb huisarrest. Werken ging niet, dus mijn leidinggevende heeft me naar huis gestuurd... Desnoods nu al thuis tot en met de kerstvakantie, maar eerst maar even aankijken. Yeah Mirte, egg time!!! Hoop dat je pendel klopt, bij mij had ze het niet goed helaas niemand van mijn pendels eigenlijk haha