Leeeuk jeans!!! ik zit er echt over te twijfelen of we geslacht eerder willen weten. kost niet zo heel veel, maarja 3 weken later kun je het ook weten. Even tobben nog !! En koekenpan, mooooooi dat ie in het weekend valt.. Althans dat hoop ik voor je. Wou zeggen, dan maar even paar x t huisje in of even Picknicken
Ja we gaan t dan gewoon iedereen vertellen @mamam1: hier kost de 2D echo 55 euro en m'n moeder heeft aangeboden de helft te betalen als ze mee mag dus we nemen alle oma's mee
Ja heb wel een goede band met beide. Heb echt een leuke moeder en schoonmoeder! En dat gebeurt toch niet altijd hè dat je schoonmoeder leuk is! Ze zijn ook allemaal nog vrij jong, m'n moeder 51 en m'n schoonmoeder 48 dus nog helemaal van deze tijd
precies zo oud als mijn moeder en schoonmoeder, grappig. Ik heb ook de liefste moeder en schoonmoeder die ik me maar kan wensen. Mijn moeder is echt te lief voor deze wereld en met mn schoonmams kan ik ook heel goed opschieten. Lijkt me zoo leuk om ze hun 1e kleinkind te kunnen geven.
Wat grappig! Voor mijn schoonouders is t het 2e kleinkind en voor m'n ouders t eerste. Twijfel nog of ik mijn stiefmoeder ook meeneem naar de echo. Of t alleen doe voor de echte mama's.. Heb nog even om erover na te denken! Zou leuk zijn als je snel zwanger bent! En dan de reacties
ja mijn moeder weet wel dat we ermee bezig zijn, ik kan altijd alles met haar bespreken en wilde het met haar delen. voor beide kanten zou het t 1e kleinkind zijn, alleen schoonmoeders vriend is vorig jaar opa geworden, dus mn schoonmoeder is ook een soort stiefoma hoe reageerde jouw familie toen ze hoorden dat je zwanger bent?
@Eda, ja, mn man vindt het echt een aanrader, hij heeft er echt hardop om moeten lachen. @SchoesjeR, haha meis, ik woon niet al te ver uit de buurt hoor! Ik woon in Zwolle. @Jeansflower, ooh leuk geslachtsbepaling 13 mei! Is al over 1,5 maand!
@koekenpan: ze reageerden allemaal heel leuk! Kwam voor iedereen super onverwacht. Ze dachten allemaal dat wij langer zouden wachten @kaatje: als je t zo bekijkt lijkt t niet zo ver weg haha.
@kaatje hahaha das waar laatst reed je voorbij onze woonplaats toch??? Fijn dat t dan lekker in het weekend valt lekker klussen.. @mamavM1 o joh komt wel weer terug toch even rust is niet erg toch. Mijn vruchtbare dagen geen idee wanneer die zijn ik zie wel denk ergens volgede week...Ga er niet meer opletten...ML is volgende week wel lekker veel de avonden thuis hihihi... @jeansflower oooo leuk ik ben er heel slecht in om te raden wat het wordt bij een ander maar had t bij de laatste 2 vriendinnen goed hahah me nicht dacht een jongen ik een meisje zei echo je hebt gelijkt ze was er heilig van overtuigt hahaha...Me beste maatje ik jongen zei nee meisje echo lag hij steeds verkeerd en ze wist het pas bij de geboorte en ja hoor een jongen hahah...
Even showen!! vandaag 14 weken en dus weer tijd voor een buikfoto voor in mijn 9 maanden dagboek (@mamavanM1: toch eerder dan beloofd). Het is maar goed dat iedereen het nu weet, want ik begin ineens erg te groeien. Ik kan het niet meer verbergen. Wel nog steeds erg onwerkelijk als ik mezelf in de spiegel zie.
Nou heel slank, daarover verschillen de meningen. Ligt denk ik aan mij. Ik heb een erg vrouwelijk figuur. Slank van boven (nu niet meer ivm flink gegroeide boezem) en brede heupen (min puntje. Normaal idd wel een erg slanke taille, maar dat begint nu dus af te nemen. Bij maand 1 en 2 heb ik ook een foto gemaakt. Wel erg grappig om nu al zoveel verschil te zien.
haha das dan wel weer een voordeel, grotere boobies Ik vind dat je echt nu al een heel mooi zwanger buikje hebt
Aan de grotere boobies moet ik wel even wennen. Ik was wel tevreden met wat ik had. Manlief is er daarin tegen wel heel blij mee Ik ben wel heel trots op mijn buikje. Ik show er nu ook al een paar dagen flink op los