Gaan voor een kindje - begin 2013!!!!

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Sammini, 2 jan 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MamavanM1

    MamavanM1 Fanatiek lid

    23 jan 2013
    1.347
    0
    0
    Overijssel
    Hallo dames. zo even niet gereageerd, wel meegelezen.

    Ik hoorde t van La palma, wat ontzettend sneu voor d'r.

    En Bellanoa: jij gefeliciteerd, probeer er een beetje van te genieten en niet te veel bij nadenken.. :)

    @schoesje: Wat de rest zegt, miss wel innestel. 6 dagen na ei dus kan heel goed! Ik hoop het voor je meid :D:D

    @Erminea: Welkom :D hoop dat je zwanger bent deze ronde!

    @Jackie: probeer er dan niet te veel aan te denken, anders gaat de tijd ook nog zo langzaam.. ;) en kun je helemaaaaal niet meer genieten.

    @all: Hier gaat t goed, ben al weer 13,5 week op weg.. gaat supersnel. Opzich niet echt ergens last van, behalve m'n banden, als ik de hond nog maar even uitlaat voel ik ze al. Maarja, hoort erbij..

    Heb vannacht ook zo leuk gedroomd, maar niet heus. Droomde dat ik een miskraam had gehad. Het sloeg werkelijk waar helemaal nergens op.. heb ik nog nooit eerder gehad. Ik werd wakker, en toen dacht ik ooooh: hij zit er nog mooi en ben die 12 weken ook al lang voorbij. Lekker dom weer ;)
     
  2. Keef85

    Keef85 Bekend lid

    12 feb 2013
    816
    14
    18
    Regio Rotterdam
    WOWWWW!! gefeliciteerd BellaNoa!!

    @schoesje: dat zou idd wel eens je innesteling geweest kunnen zijn!
    Ik heb (nog) geen bloed, maar wel meer witte afscheiding dan normaal na mijn ovulatie..
    En dan die steken maandag en t weekend...
    Komt vast goed met ons!
    haha 1 van ons moet sowieso het lijstje aanvullen deze maand PUH!

    @jackie: lief van je mannetje! :)
    Probeer er idd goed van te genieten gewoon...
    het zit er nu al zo'n tijdje, dat blijft echt wel goed gaan! ;)

    @tralalala: veel plezier vandaag!
    kom maar op met die trotse foto's!!!:D
     
  3. Keef85

    Keef85 Bekend lid

    12 feb 2013
    816
    14
    18
    Regio Rotterdam
    @erminea: welkom!! (vergeet het gewoon haha)

    @mamavanm1: hoort er inderdaad bij, wel jammer dat je het al hebt ;)
    Heb je dat vorige zwangerschap ook gehad?
    Vervelend die nachtmerrie, gelukkig was de kleine nog gewoon aan boord :)
     
  4. Tralalala

    Tralalala Fanatiek lid

    29 dec 2012
    1.968
    1
    36
    Zuiden van NL
    Goeiemorgen dames!

    Erminea, welkom, had ik dat al gezegd..?? Sorry zwangerschapdementie denk ik haha.
    BellaNoa, GEFELICITEERD!! Wat gaaf!
    Jackie, ik deel je onzekerheid... Hier sinds een paar daagjes weer krampen terwijl die juist net weg waren, dus dan begin ik meteen weer negatief te denken...
    Schoesje, ik duim weer voor je!!
    Shirley, ik vind het echt belachelijk hoor dat ze jou zo behandelen.. :( Je bent niet 'maar een stagiaire', je moet gewoon net als het andere personeel behandeld worden en hebt evenveel rechten! Ik zou me gewoon ziekmelden en me er niets van aantrekken!

    Hier vandaag weer een dagje thuis omdat ik aan de emesafene zit tegen de misselijkheid en daarmee mag je niet autorijden. Het lijkt wel te helpen, voelde me gisteravond kiplekker, heb zelfs warm gegeten samen met vriendlief! Heb vanmorgen om 6 uur de tweede zetpil genomen en die lijkt nu ook te werken, voel me nog niet 100% maar wel aanzienlijk beter dan gisterochtend. Hopen dus dat dit zo blijft gaan! Wel duur trouwens hoor, die zetpillen, 26 euro voor 6 dagen!

    Vanavond eindelijk eindelijk eindelijk de eerste echo!!! Als alles goed is show ik hier natuurlijk snel wat foto's :D Zal wel morgen worden denk ik, afspraak staat vanavond om 19.00 uur, duurt ongeveer een uurtje, daarna naar schoonouders, mijn ouders, en dan nog naar alle broers en zussen van vriendlief dus laat thuis denk ik :D
     
  5. CupCake88

    CupCake88 Fanatiek lid

    27 dec 2012
    2.817
    1.232
    113
    Regio Rotterdam
    Heeeeeel veel plezier vanavond!! Leuk dat je het gelijk gaat vertellen! Heb je al gezegd dat jullie langskomen of is dat ook een verrassing voor ze?
    Ben benieuwd hoe ze allemaal reageren!

    @BellaNoa.. Wat super meid!! Gefeliciteerd!!
     
  6. Eda

    Eda Fanatiek lid

    18 jan 2013
    1.566
    0
    0
    Dierenarts
    België
    @mamavanM1: heb ook naar gedroomd: dat het kindje dood was in mijn buik en we dat op het volgende echo zullen te horen krijgen... dan maar weer vanaf 5u30 wakker gelegen hé, maakt zoveel gevoelens los bij mij
     
  7. JackieSt

    JackieSt Fanatiek lid

    18 jan 2013
    2.124
    0
    36
    Drenthe
    Wat een nare dromen. :( Ik droom ook veel meer sinds ik zwanger ben... Vannacht ook heel raar gedroomd maar kan het me niet meer goed herinneren.
     
  8. JackieSt

    JackieSt Fanatiek lid

    18 jan 2013
    2.124
    0
    36
    Drenthe
    Super leuk! Ik ben benieuwd naar de reacties! Heb je nog iets speciaals bedacht om het te vertellen?
     
  9. Tralalala

    Tralalala Fanatiek lid

    29 dec 2012
    1.968
    1
    36
    Zuiden van NL
    Ze weten niet dat we langskomen nee. Dus ik hoop dat iedereen thuis is :D
    We nemen een cake mee versierd met roze en blauwe muisjes en dan zeggen we dat we iets lekkers hebben voor bij de koffie. En we hebben voor de opa's en oma's het Kleinkind boekje van Pauline Oud. En natuurlijk de echo-foto's :D

    Balen al die nare dromen.... Ik heb gelukkig nog niks negatiefs gedroomd over m'n zwangerschap!
     
  10. Keef85

    Keef85 Bekend lid

    12 feb 2013
    816
    14
    18
    Regio Rotterdam
    Leuk leuk leuk!!
    Dat lijkt me echt het allerleukste...
    Iedereen het vertellen!
     
  11. babyflower

    babyflower Actief lid

    8 feb 2013
    438
    0
    0
    NULL
    purmerend
    @ bellanoa; gefeliciteerd! leuk zeg! hoop dat er snel meer mooie testen
    langs komen!
     
  12. MamavanM1

    MamavanM1 Fanatiek lid

    23 jan 2013
    1.347
    0
    0
    Overijssel
    @Keef: nee de vorige niet zo erg als nu. Tuurlijk als kindje weer een groeispurt krijgt dan heb je dat zowieso. Maar nu wel meer dan de vorige x. Maar bij mij is t al eens op gerekt allemaal, en bij de 2e krijg je er daarom sneller en vaker last van. Maar het geeft niet, het is niet pijnlijk, alleen een beetje vervelend met wandelen.. we hebben t er voor over. :)

    @Eda: ja heel vervelend is het dat dromen, hecht er maar niet te veel waarde aan. Het is ook zo dat als je zulke dingen droomt je er bewust of onbewust wel bang voor bent. En met frummel gaat t helemaal goed dus hoef nergens bang voor te zijn.. komt allemaal wel goed. gewoon lekker genieten nu, en we zien t allemaal wel. Anders hebben we ons alleen maar druk gemaakt om waarschijnlijk helemaal niets. ;)

    @Tralala: Wat leuk dat je het mag vertellen vanavond:D, ben heeeel benieuwd naar je echo. En succes en heeeel veel plezier met het goede nieuws vertellen :D..

    Is trouwens maar goed ook dat je nog geen rare dingen heb gedroomd. Is ook echt mijn eerste x dat t om een miskraam ging. Vorige zwangerschap ook wel over ons kindje gedroomd, maar meer beetje raar :p. Zullen nog wel meer rare dromen krijgen, in elk geval heel levendig hele tijd.
    In mijn droom was het 'kindje' wel een meisje, hmmm....
    Nouja dat we maar niet meer zulke dromen dromen. :)
     
  13. SchoesjeR

    SchoesjeR Niet meer actief

    nou ik hoopt t dames, we zullen zien...mijn pendel zegt van wel hahaha...
    veel plezier tralalala met de echo...wel even showen he :)
     
  14. Keef85

    Keef85 Bekend lid

    12 feb 2013
    816
    14
    18
    Regio Rotterdam
    van wie heb jij een pendel schoesje?
    Of pendel je zelf?
     
  15. Kowalski

    Kowalski Bekend lid

    23 jan 2013
    544
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik zie het nu pas keef, ik denk dat tinkerbell lang heeft zitten pendelen voor jou! Hoop voor je dat ze er een jaar vanaf zit! :)
     
  16. SchoesjeR

    SchoesjeR Niet meer actief

    @keef hey ik zie dat we gelijk lopen in cyclus :)
    van chantalcindy april, positest meisje dus ik hoop t de andere was februari positest meisje maar ik weel niet meer van wie...
     
  17. Keef85

    Keef85 Bekend lid

    12 feb 2013
    816
    14
    18
    Regio Rotterdam
    Ja mijn banner klopt niet helemaal meer.
    Ik heb woensdag mijn NOD maar geen zin om te wijzigen haha!

    Ja inderdaad Kowalski...
    Haha, of misschien van de 2e? :p
    hahahahahaa

    @mamavanm1: ja hoorde dat het bij de 2e idd wat sneller gebeurd.
    Mijn fysio is ook bekkenspecialist... dat is wel handig :)
    Ze weet ook dat we gestopt zijn.. gelukkig vraagt ze er niet continue naar!
     
  18. Kowalski

    Kowalski Bekend lid

    23 jan 2013
    544
    0
    0
    NULL
    NULL
    Haha ja keef daar dacht ik ook aan ;)
     
  19. MamavanM1

    MamavanM1 Fanatiek lid

    23 jan 2013
    1.347
    0
    0
    Overijssel
    @Keef: Ja, kan het ook wel merken dat het nu wat sneller gaat.. ;) geeft niks, lekker genieten straks van mn bolle buikje :p
    Jij hebt toch ook wat gevoelt?? (innesteling misschien)
     
  20. Keef85

    Keef85 Bekend lid

    12 feb 2013
    816
    14
    18
    Regio Rotterdam
    Zaterdag toen ik de auto instapte kreeg ik een steek toen ik zat.
    En maandag aan het einde van de dag moest ik echt even gaan staan en me uitrekken en dan weer buigen...
    het was echt vervelend.
    Kon daarna ook wel even makkelijk naar de wc, maar de steken bleven een beetje.
    Is daarna niet meer teruggekeerd...

    Dus wie weet!

    En ja, jij kan lekker in de zomer showen met je bolle buikie!
    haha!
    Mijn collega vroeg gister vrij voor de kerstdagen..
    heb uiteraard niets gezegd, maar dan hoop ik natuurlijk wel eens met verlof te zijn :p:p:p
     

Deel Deze Pagina