Eva, apart die steken. Innesteling misschien? Of misschien ook niet, maar ik denk ook van alles te voelen. Inclusief steken een paar dagen terug.. Heb nu al een paar dagen zeurderige buikpijn en lage rugpijn en met vlagen pijnlijke borsten. Of zwanger of pms KS, fijn dat jij ook een lijntje zag! Ga morgenvroeg weer testen. Leuk dat je een stedentrip gaat doen met vriendinnen! Erg gezellig! Ik ga over een paar weken ook met vriendinnen weg. Nou ja, in principe ben je officieel nog niet zwanger toch? Snap het wel.. Ik ben ook een zeikerd daarin hoor, voor de zekerheid niet drinken terwijl ik niks zeker weet. En lage rugpijn heb ik dus ook al een paar dagen, maar 3dpo nog niet..
We gaan naar Valencia! Echt veel zin in! Drink normaal ook bijna nooit hoor. Alleen op een feestje oid. Dus zal ook niet zo zijn dat ik helemaal los ga daar haha. Ga er ook niet vanuit dat het de eerste ronde raak is. Dan ga ik me "inhouden" tijdens dat weekend om ongesteld te worden als ik terug kom. Beetje dubbel allemaal!
Julia hoe was je test??? ben benieuwd Ja ik voel ook van alles terwijl normaal ben ik daar best nuchter in.. vorige 2 x voelde ik ook van alles en was t ook raak. Maar ja lichaam kan je ook flink voor de gek houden. Maar volgens die standaard calculator had ik zaterdag mijn eisprong en gister mijn innesteling.. dus ja dan duurt het natuurlijk nog wel effe tot ik kan testen. Ks2011 Ja daar heb je ook gelijk in.. dan baal je daar achteraf ook van. En volgens mij heb je vanaf 5 weken pas een "bloedband" met je kindje maar dat weet ik niet helemaal zeker.
Morning Zo weer even de tijd om wat te reageren We besteden onze vakantiedagen tot nu toe erg goed hihi. @ Eva: Thanks! Ondanks het goede insmeren, toch nog een beetje verbrand. Het is natuurlijk veradelijk op het water. Haha heel herkendbaar die drukte bij de openluchtzwembaden. En wat spannend zeg dat je mogelijk een innesteling gevoeld hebt! Maar goed dat je ervanuit gaat dat het niets is, mocht het dan wel iets moois zijn, dan is het een extra verrassing @ Keef: Geen ervaring met steken rond 3dpo. Maar voor een innesteling denk ik net wat te vroeg. Wel een goed teken dat je meer witte afscheiding hebt. Hopelijk blijft dat zo Hoop met je mee dat jullie het op eigen kracht kunnen doen. @ Schuurpapier: He jammer van je witte test joh! Wel fijn hoor ovulatietesten! Dan heb je gewoon net wat meer zekerheid Ah wat leuk dat je Florina persoonlijk kent De kindjes hebben het heel leuk gehad aan de fb fotos te zien @ Julia: Wat spannend zeg! Waren die tuurtestjes binnen de afleestijd? Ga je vandaag ook nog testen @ Junyor: Ahneee wat ontzettend rot zeg! Wanneer krijg je de uitslag van het hcg onderzoek? Duim voor een goede afloop! *knuffel* @ ks2011: Helemaal niet erg dat je zo denkt hoor! Ik heb ook gezegd dat ik tot een positieve test gewoon blijf eten en drinken wat ik wil. Stel je voor dat het nog een jaar duurt ofzo.. Zo volgens mij ben ik weer zo goed als bij Hier gisteren een heerlijke dag gehad op het water. Ik met mijn vriendinnen en mijn vriend met zijn vrienden apart een bootje. Zonder kids HEERLIJK! effe geen gemama aanhoren, maar lekker ontspannen en genieten. Hebben we soms ook gewoon nodig toch Hier op cd11 en mn ovulatietesten lijken een beetje op te lopen. Helemaal zeker kan ik het nog niet zeggen, maar ben iig benieuwd naar mn test vanmiddag. Als het daadwerkelijk oploopt, dan heeft de teunisbloemolie een positief effect gehad Vandaag laatste dag zomerspelen met als afsluiting een (nep) kampvuur vanavond. Daarna gaat ze lekker logeren bij opa en oma, zodat wij nog even een drankje kunnen gaan doen. Moet zeggen dat het echt heerlijk is om vakantie te hebben het zwanger willen worden even een beetje van me af kunnen zetten .
Ik reageer zo even uitgebreid. Even spammen, denk dat deze lijn wel te zien is? Was binnen afleestijd:
Julia: Die streep zie je heel goed! En dan moet je nog 6 dagen Hopelijk wordt het uiteindelijk een knal streep Alvast een voorzichtige gefeliciteerd
KS, dat is zeker waar.. Als je niet helemaal losgaat, dan zal dat vast wel goedkomen! Is ook dubbel! Lilo88, heerlijk zo'n vakantie! En een dagje zonder kids ook wel eens lekker rustig.. Hopelijk heeft de teunisbloemolie effect dus! Ben benieuwd! Mijn testen waren zeker binnen de afleestijd positief Eva, nog even geduld hebben dus. Hoop dat je voorgevoel klopt! En bedankt dames.. Ik ga er nog niet te veel op hopen. Voor NOD kan het nog misgaan natuurlijk. Al denk ik dat m'n banner niet helemaal klopt.. Fijne dag vandaag! Ik ga even gezellig naar een vriendin.
Gefeliciteerd Julia! Ik zag hem gisteren in je nod topic waar ik toevallig even keek ook al een tweede streep. Hoeveel dpo zit je nu en welke ronde is dit?
Julia gefeliciteerd! Hier vandaag een positieve ovu. Alleen vandaag pas begonnen met testen. Dus misschien was hij gister al knal. Ik hoop van niet omdat ik juist. 2.5 dag geen gemeenschap heb gehad. Was gisteravond zo moe.
Lilo Ik a de zon gaat hard en dan op het water al helemaal. Kan me voorstellen dat het lekker is om een dagje zonder kinderen weg te gaan En inderdaad fijn dat je veel afleiding hebt in de vakantie mbt zwanger worden. Veel plezier vandaag! Julia veel plezier vandaag Lisa oh ik hoop dat je knaltest nog moet komen! Hier bezig met zindelijkheidstraining. Nu 3e dag zonder luier aan en heb nog maar 1x hoeven dweilen. Ze geeft zelf aan wanneer ze moet.. hoop dat het zo blijft want eerst kon ik haar totaal niet stimuleren. Nee was nee en dan ging ze er niet eens op. En nu uit zichzelf dus nu proberen door te zetten.
Mama04, Ik denk dat ik ongeveer 9 dpo zit.. Dus nog erg vroeg en er kan nog van alles gebeuren natuurlijk.. Dit is ook pas ronde 1. Eva, knap van je dochter hoor! Toch al 3 dagen zo goed als droog! Ik heb het ook geprobeerd om het potje buiten neer te zetten eergisteren. (Eerder dit jaar plaste en poepte hij wel eens op het potje, maar nu is de nieuwigheid eraf) Maar dat was geen succes eergisteren😂 Lisa, die ziet er inderdaad bijna positief uit! Hopelijk heb je hem nog niet gehad en heb je vandaag of morgen je knaller!
Julia hoe oud is je zoontje ook al weer? Van 2014 toch? Mijn dochter is vorige maand 3 geworden. Dus wordt ook wel een beetje tijd Maar ja je kunt het niet afdwingen. Ik push ook niks. Hoop gewoon dst ze voor haar 4e zindelijk is
Mijn zoontje is van 2015, anderhalf nu. Dus is ook nog wel vroeg hoor. Maar omdat ik zelf met anderhalf al wel zindelijk was, had ik gehoopt dat ik het wat kon sturen.. Maar inderdaad, afdwingen heeft geen zin merk ik wel! En voor haar vierde is je dochter vast al wel zindelijk!
De donkere streep is de test streep. Dus hij is mega knal Alleen misschien was hij dat gister ook al. En dan ben ik bang dat ik met vandaag seks te laat ben .