Dat weet ik niet. Volgens mij niet. Welke ovulatietesten gebruik je? Ik heb ook even gegoogled maar kon inderdaad niet vinden. Hier een iniemini beetje roze. Dus tenzij ik een late innesteling, wat ik niet geloof omdatik op 11 dpo zit, is het voor deze ronde over. Cyclus wel aanzienlijk korter. Maar baal wel.
Juultje misschien wel verstandig dan om nog even te wachten! Kwiebje heb jij al getest?? Vaddie veel plezier vandaag!
he meiden. Vanochtend om zeven uur lag ik nog heerlijk te slapen. Alleen mijn mannetje niet en die wilde dat ik naar de wc ging, pff. Ik met mijn ogen half open naar de wc. Toen samen getest, maar helaas zoals ik al verwacht helemaal niks. Ook nog geen ongi symptomen, maar dat kan nog komen. Mijn NOD is pas maandag. Juultje is je ongi nu doorgebroken? Mira en Vaddie. gefeliciteerd met jullie huwelijk!!
Jammer kwiebje maar het kan nog... Wel lief dat manlief er ook zo mee bezig is. Hier is de ongi nog niet doorgebroken. Sterker nog helemaal geen roze meer gehad. En was net zo misselijk dat ik de auto even aan de kant van de weg moest zetten. Tja het vrouwenlichaam . Word er af en toe helemaal gek van. Het geeft niet als ik niet zwanger ben maar ik wil niet dat vage gedoe .
Nou meiden, ik zit op het wachtbankje. Vandaag weer een negatieve ovutest dus heb mn ei gister gehad. Vanavond nog maar ff gezellig doen Nu snel weer de keuken in!
@ Vaddie: Ik hoop dat je net zo'n super dag hebt als wij hebben gehad. Besef je al dat je getrouwd bent? Ik nog steeds niet en ik was er toch echt zelf bij
Mira85, jullie zullen nog wel even aan het onwerkelijke idee moeten wennen! Komt helemaal goed!! Geniet ervan! Mams fijn om zo zeker te weten dat je ei geweest is. Ben benieuwd over 2 weekjes!! Juultje, hmmm die misselijkheid is toch wel weer vreemd...en nog geen doorgebroken ongi?? Wie weet...spannend! Snap dat je geen zin hebt in dat vage gedoe. Kwiebje jammer dat je test negatief was.
Jammer Kwiebje., @ ALL Gister ben ik lekker naar de sauna geweest met mijn vriendin en daarna de ikea door gewandeld (geshopt, hihi) en daar begonnen de krampen al., behoorlijk hevig! Eenmaal bij haar thuis nog even met zijn allen gegeten enzo en toen ik echt thuis kwam barstte het los, ja meiden na 51 dagen ben ik ongi!!! Hehe..,!! Eindelijk kunnen we verder! Het is alleen geen pretje, ben om half 10 op bed gegaan gister met een warme kruik op mijn onderbuik en nog zo heftig die krampen! BAH! Maar goed, niet klagen maar dragen zeggen ze dan., je bent en blijft een vrouw he Gelukkig had ik nog geen afspraak bij de HA staan.., Straks proberen in de tuin te werken., gras moet nodig geverticuteerd worden enzo en manlief heeft plicht bij zijn sport., Fijne zondag!!
Kirsten, EINDELIJKKKKK daar is die gekke ongi dan!! Naa 51 lange dagen wachten...poehhh, maar gelukkig! Mijn krampen ware laatste ongi ook stuk erger dan ik gewend ben! Sterkte daarmee meis! Het is voor het goede doel zullen we maar zeggen! Hopelijk is je volgende ronde weer een stuk korter! Hier net mn 6e ovutest gedaan en het streepje lijkt wat beter zichtbaar te worden nu. Afscheiding is ook duidelijk meer en een stuk wateriger sinds vandaag. Gaat de goeie kant op!
Klinkt inderdaad beter., Ja ik hoop ook op een kortere cyclus deze keer., dit is niet normaal joh! Teunisbloem werd er hier gezegd he?? Misschien ook maar halen dan..,
Jaaaaa Teunisbloemolie, heb bij het gezondheidswinkeltje 60 capsules voor 13 euro gehaald. En als ik echt deze dagen mn ei heb, zal mn cyclus toch een stuk korter zijn... Baad het niet dan schaad het niet toch?
@Kirsten: hehe, gelukkig, eindelijk!!! @Mira: fijn dat het een mooie dag geweest is, super!!! Lange cyclussen zijn inderdaad niet echt fijn, omdat het toch steeds weer een week langer wachten is dan bij anderen, maar ik ben wel superrrrr blij dat mijn cyclus redelijk regelmatig is. Er zit wel iets verschil tussen, maar het is beter dan dat er geen pijl op te trekken is. Er is zeker veel verschillende informatie bekend over hoe vaak 'klussen' rond je eisprong. Toch las ik ook dat iedere dag geen kwaad kan als de man 'normaal' zaad heeft, dat het dan best zou kunnen...Pfff, moeilijk, want je wil niet dat het niet lukt door te veel of te weinig klussen. Meestal beginnen we om de dag en rond de eisprong dan twee of drie dagen achter elkaar, maar al die tegenstrijdige informatie maakt me soms best wel onzeker...
Dutchdiva klopt idd, ik moet zelfs twee weken langer wachten dan anderen. Tja het is niet anders. Bij jou is het idd best gelijkmatig, dus daar is ook wel wat voor te zeggen! Als ik dalijk mn knaller heb op mn ovutest, dan zou ik het liefst 2x per dag klussen voor de zekerheid. Achja we zullen het gewoon moeten afwachten denk ik en beter te veel klussen dan te weinig lijkt me zo!
Oh Kirsten, nooit gedacht dat ik dit zou zeggen maar fijn he dat je ongi er eindelijk is! Snel naar je volgende ei! Gebruik je de zwanger worden pillen van de Etos al? Daarvan word je cyclus ook wat regelmatiger en korter zeggen ze.... Hier alles goed. Lekker genoten van de zon en straks uit eten. Vriend is jarig, dus lekker genieten en straks aan de klus
Gefeliciteerd MiniM! Kirsten jij ook met je ongi. Hier is het nog stil. Geen buikpijn maar ook geen andere symptomen.
Ja de zwanger worden pillen van Etos gebruik ik al vanaf januari ofzo., dus dat je cyclus er regelmatiger van wordt geloof ik niet helemaal hihihihi., @Mira: Ga meteen ff kijken..,
@ Mira: Mooie foto's hoor! Kan me voorstellen dat het een super dag was.,! Ik verheug me er nog steeds op dat het ooit nog is gaat gebeuren
@Kirsten, eeeiiiiindelijk weet je waar je aan toe bent!! Hoop dat je krampen snel over zijn. En dan op naar een mooi ei. @ juultje, wat spannend. Ik vind het zo knap dat je nog geen test heb gedaan. Ga je morgenochtend gelijk testen? @ Mira, leuk hoor meid. Ziet er mooi uit! Ja de hoeveelheid klussen, blijf lastig ding.We proberen zo veel mogelijk om de dag. Maar net voor en na ongi ook wel eens langer niet hoor. En nu doen we het idd op de dagen dat ik ons ei verwacht het wat vaker. Op goed geluk hè meiden.. @ minim, gefeliciteerd met je vriend!