Dankjewel voor jullie lieve reacties! En ik probeer de komende dagen toch even te komen spieken, Sanda, wat een spannend nieuws! Zou wel geweldig zijn! Ik hoop het voor jullie! Misschien over twee dagen nog eens testen (als je zo lang kunt wachten) en kijken of het streepje dan duidelijker is... Groetjes DutchDiva
Dankje Fleurop! Maar ik heb net toch weer een testje gedaan van Matcare (ongeduld! ) en die was weer hartstikke negatief...Pfff Nu stop ik met er zoveel mee bezig te zijn en probeer zondag pas weer te testen als ik dan nog niet ongi ben... Maar toch is het raar, ik weet zeker dat ik op de woensdag of donderdag 2 weken geleden m'n eisprong had, dan zou ik toch gewoon 2 weken erna ongesteld moeten worden? Misschien blijft het door de stress wel uit hihi Ik laat het weten!!
@ Dutchdiva, sorry lees je berichtje nu pas Maar dat was ik precies van plan, 2 dagen wachten! Vind het knap van mezelf als ik dat volhoud hahah..Maargoed..misschien ben ik tegen die tijd alweer gewoon ongesteld..We wachten af! xx
@ Sanda: waaaaaah! wat spannend! (jij ongeduld!) Ik zou als ik jouw was even een digitale test in huis halen. Mocht zondag dat "gehalucineerde" streepje terug komen, kan je altijd nog even dubbelchecken. En mocht er een ongi doorbreken kan je hem nog altijd in de kast laten liggen voor de volgende ronde... Maar om even terug te komen op de 2de negatieve test... Ik geloof dat je 4 uur voor de test van matcare niet mag plassen omdat het hcg-hormoon dan niet zo geconcentreerd is... en aangezien jij vandaag al 2 keer getest hebt... moet je ofwel supervroeg opgestaan zijn voor de eerste test, of... is de 2de test mogelijk niet geconcentreerd genoeg geweest... Dat is toch hoe ik zou redeneren Hoop zo voor je dat je het eerste 'positiefje' uit ons clubje bent Oh, en een (stiekem) testje morgenvroeg is toegelaten hoor ...mits je het met ons deelt
@ Sanda Wie weet duurt je LF 16 dgn in plaats van 14 dgn...dan zou het nog kunnen komen! En anders...moet er idd iets posi uit komen! CB digital schijnt goed te werken, dus zou die alvast in huis halen voor zondag dan! Irri zoiets he als het niet duidelijk is!
Hihihii zo spannend!! Tina, dat wist ik helemaal niet van die matcare- testen! (ben jij test- deskundige? ) Maar dat klopt idd wel, ik was al een paar keer naar de wc geweest (stress; kijken of ik al ongi ben en dan gauw een klein plasje ) Haha het 'gehallucineerde' streepje, ja ik verdenk mezelf wel van dat soort waanideeen hoor Ben blij dat ik de goedkeuring heb voor een stiekem testje morgen! Maar ik moet werken dus ff kijken of ik er tijd voor heb. Ik wed dat ik me sowieso niet in kan houden als ik dan nog niet ongi ben.. Ik laat het jullie weten morgenavond!! @ Madelief; ow wat is LF ?? (sorry ben echt een leek wat dat betreft ) Maar ik begrijp wat je bedoelt. Klinkt ook aannemelijk, dan zou het betekenen dat ik sowieso pas morgen ongesteld zou worden... Wel balen, heb ik 9 testen in huis, moet ik alsnog een andere gaan kopen misschien..Ik wacht gewoon tot zondag (of zaterdag ) dan test ik met matcare en mocht er een licht streepje staan dan haal ik een digitale. Lijkt me wel confronterend als er dan op staat 'niet zwanger' Nou ja, we wachten af.... Als ik ongesteld word laat ik het jullie ook weten!! Hoeven we niet meer in spanning te zitten Bedankt voor jullie berichtjes!! Xx
Hihi Sanda, expert wil ik mezelf niet noemen... Zit nu ook even te twijfelen of die 4 uur wachten bij de ovutest is of de zwangerschapstest... zal het vanavond even nalezen. (Heb beiden in het badkamerkastje liggen ) Ik zou me morgenvroeg ook echt niet kunnen inhouden als ik in jouw schoenen stond En toch zeker als je de testjes in huis hebt. Pff, ééntje meer of minder Oh, en LF is luteale fase (= de periode tussen je eisprong en je ongi) Meestal is dat 14 dagen, maar dat kan soms wel eens verschillen... Ik ben ondertussen van mijn 'knipperlicht' af, maar nog niet van de ongi Hoewel ik moet zeggen dat het bloedverlies echt weinig is. Normaal kan ik er haast een emmer onderzetten, en dat is nu absoluut niet het geval... dus je hoort me niet klagen!
He meiden..hier net een knal positieve ovu test!!! Dus dat wordt zeker goed klussen vanaaf! Zo snel mogelijk, wil niet dat we te laat zijn straks!!
Kijk, ik leer nog es wat op dit forum, luteale fase...dankjewel Fijn Madelief! Kun je d'r straks flink tegenaan! Veel plezier!! Dat het raak mag zijn!!!
@ Sanda jeetje wat spannend zeg!!! Kan me voorstellen dat je je niet kan inhouden! @ Madelief veel plezier!!!
@sanda, Spannend spannend. Wel laten weten he als je positief test. Zal hard voor je duimen. @ madelief, Klus ze vanavond. Ik begin nu me zo eens te bedenken hoe de zwangerschap zou kunnen zijn. Toch ook wel een beetje bang. Hadden jullie dat ook vlak voordat je met de pil stopte? Ik ben heel bang dat ik veel last krijg van mijn rug. Heb pas een dubbelen hernia gehad. Gaat nu prima. Ben er aan geholpen met spuiten. Ook aan huisarts of ik al zwanger mocht worden. Dit mag gewoon. Ben heel bang dat het terug komt tijdens de zwangerschap. Was wel kans op volgens de huisarts. Moet er niet aan denken. Sorry dit moest ik even kwijt.
Nou, net een heel verhaal getypt, valt internet uit :S Ik ben me aan het verdiepen in de luteale fase en het bestaat dus inderdaad dat die wat langer is. En ik dacht altijd dat dat exact 14 dagen was! Weer wat geleerd Ik denk dat deze fase bij mij nu gewoon verlengt is en ik daarom nog niet ongi ben...Duss wachten, wachten, wachten ... Wel superfijn dat ik hier mijn hart kan luchten en jullie allemaal zo lief meeleven!! @Deesjedees, jazeker, het is hartstikke begrijpelijk dat je soms angst hebt! Ik denk dat bijna iedere vrouw dat wel heeft, hoe graag ze het ook wil Ik heb dat meestal 's nachts, dan ga ik malen.. Wat betreft je rug; een kennis van me heeft ook een hernia gehad en die loopt nu vaker op Shape- ups schoenen van Skecher, dit helpt o.a. de (rug)spieren te versterken en je bloedsomloop te bevorderen. Ik heb zelf ook vaker last van mijn rug en ik had me voorgenomen dat wanneer ik zwanger raak ik ze ook ga kopen. Ze zijn wel best lelijk en duur, maar je hebt nu ook van die Ugg- achtige laarzen, die zijn best leuk..En dan gewoon veel mee lopen in en rond het huis Maak je maar niet te druk meis, komt vast allemaal goed
Hey meiden...dank jullie wel voor het meleven!! Ik duim nu echt dat het raak mag zijn! Wij hebben er in elk geval alles aan gedaan zeg maar!
@Madeliefje: ik zal ook voor jullie duimen. Nou ja, de komende week dan, want vanaf volgend weekend hoop ik voor mezelf te mogen gaan duimen. Ik denk rond dat weekend mijn ei te hebben. Zou wel mooi zijn voor jullie als het nu raak mag zijn. Volgende maand wilde je met het oog op Maaikes verjaardag toch overslaan? @Deesjedees: ik kan me voorstellen dat je daar onzeker over bent, het blijft toch een zwakke plek. Ik heb een collega die nu een week of 32 zwanger is. Zij heeft ook een hernia gehad (maar of dat een dubbele was???) en dat is eigenlijk heel goed gegaan, dus er zijn ook goede verhalen, maar zekerheid heb je natuurlijk nooit. En dat je je nu af gaat vragen hoe de zwangerschap zal zijn is toch helemaal niet vreemd... Ik ben ook best wel bang of ik het allemaal wel aan kan, maar op dit moment wint het verlangen naar een kindje wel... Fijne avond allemaal! Ik ga lekker een avondje op de bank hangen en een beetje bijkomen van deze week. Groetjes DutchDiva
Heb ik weer, eerste vakantiedag heb ik een flinke buikgriep. Hele nacht geen oog dicht gedaan. Vandaag alleen voor de beestje gezorgd en geslapen. Nu the voice kijken. @dutchdiva, gecondoleerd @Sandra, ik zal voor je duimen
@ Dutch Diva Ja...eigenlijk wel..maar weet nog niet zeker! Als je graag een kind wilt, moet je ook weer niet zo gaan plannen denk ik dan weer! Ik hoop natuurlijk nu al zwanger te raken!! Volgende week duim ik hard voor jou!!!! @ Vaddie Beterschap!! Is niet leuk zeg!!!
Mag ik me hier ook bij voegen? Zoals mijn banner verteld, stop ik met de pil op 1 januari! Word een weekje later vanwege verhuizing maar dat maakt niet uit Ik ben 22 jaar, getrouwd sinds Mei met de liefste man van de wereld en gisteren hebben we de sleutel van ons eigen huisje gekregen Ik stop in Januari, maar daarna gaan we het nog wel even met condoom doen tot mn cyclus op gang is.