ik doe ook even mee, gisteren geboekt;over 4 weken eerst een week naar de provence,en daarna een week naar de franse alpen... kan niet wachten!
Nog 6 nachtjes! Was bijna niet doorgegaan, ben afgelopen zondag met spoed geopereerd, maar als ik beloof dat ik week 1 niets doe, dan mag ik weg. Wel de reis verspreiden over 2a3 dagen, maar dat geeft niet.
Nog 2 en een halve week.. Nu klink ik wellicht wat verwend maar we gaan voor het eerst sinds ik volwassen ben in Nederland op vakantie. Tot nu toe zijn we de afgelopen 12 jaar wezen vliegen en hoe zin ik ook heb in deze vakantie.. hoe meer ik ook heimwee heb naar de zon. Ik ben zo bang dat we straks ook 2 weken lang dit weer hebben, ipv de hittegolf die er nu in mijn favoriete vakantieland gaande is
Wij kwamen zondag terug van een lang weekend Les Alicourts (Loire) en het beviel zó goed dat we a.s. Woensdag wederom gaan voor 2 nachten. Dat is dan waarschijnlijk wel de laatste keer weg dit jaar (behalve fam. Bezoek in NL of UK dan). We krijgen deze zomer wel veel bezoek bij ons thuis (kamperen in de tuin). Da's ook erg leuk.
Jaaaa nog maar 18 nachtjes en dan heerlijk naar Portugal! Alles is al geregeld (tickets, boardingpass vouchers in huis, al ingechecked, vakantielijstjes gemaakt).... hoef alleen de koffers nog in te pakken!
Veel plezier in ieder geval Nog 13 dagen. Durf niet meer naar de weersverwachtingen te kijken ben bang dat het weer daar straks ineens omslaat ofzo
Nog 10 nachten tot kamperen in Duitsland en nog 23 nachten tot een lang weekend Efteling Loonsche Land