gaat dat zo snel?

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door lilo77, 6 mei 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. lilo77

    lilo77 Bekend lid

    2 jul 2009
    692
    10
    18
    NULL
    NULL
    vraagje: gisterochtend was er nauwelijks een 2e streepje te zien op de ovulatietest van clearblue en was er dus ook geen smiley te zien. Vanmorgen schetste mijn verbazing dat er een 2e dikke streep te zien was en de smiley dus zichtbaar en positief was...vond het zelf een beetje vreemd want dacht dat het langzaam op zou lopen en had het dus vandaag (nog) niet verwacht. Kan dit wel kloppen?? iemand hier ook ervaring mee?
     
  2. exciting

    exciting Fanatiek lid

    10 dec 2013
    3.172
    983
    113
    Vrouw
    Friesland
    Ja hoor dat is normaal!
    Die kan knallen van het een opt andere moment.. sommige vrouwen testen 2x daags, sochtends issie nog niet positief, en savonds kan ie wel positief zijn! Fijn weekend;)
     
  3. XmoonlightX

    XmoonlightX Niet meer actief

    Helemaal prima :D
    Alleen zwangerschapstesten horen op te lopen.
    Ovulatietesten kunnen schommelen, of ineens knallen!
     
  4. Littlegirl1989

    Littlegirl1989 Fanatiek lid

    2 aug 2015
    3.090
    2.175
    113
    Vorige maand had ik een langzame oploop, duurde zo'n 4 dagen. Dus toen ik deze maand op de dag dat ik mijn positieve test dacht te hebben nog hartstikke negatief testte maakte ik me zorgen, mede door mijn onregelmatigr cyclus.
    2 dagen negatief getest en zat aardig in de put, en toen ineens uit het niks een knalpositieve test. Dus ja, dat kan zeker ;)
     

Deel Deze Pagina