Op de foto mijn testen vanaf 7dpo middagurine tm 9dpo middagurine. 7dpo middag 8dpo ochtend 8dpo middag 9dpo ochtend 9dpo middag Ik heb al 3 vroege miskramen(tussen 5 en 6 weken) gehad en ben bang voor de 4de. Ik zie en denk niet meer helder. Wat zien jullie? Loopt het op? Graag een eerlijk antwoord. Foto is helaas gedraaid . Ik weet dat ik vroeg ben met testen maar ik had(!)kwaaltjes.
Eerlijk? Je bent pas 9dpo....dat kan gewoon nog mis gaan. Stop met zo vroeg testen je maakt jezelf compleet gek..... Succes met wachten!
met 9 dpo had ik helemaal nog geen streep? dus ik zie je probleem hier niet zo oplopen is prima toch. stop met testen, hoe moeilijk het ook is
Ik snap je bezorgdheid en angst goed, maar ze lopen op, zou het ook proberen een beetje los te laten en over 2 dagen weer testen.
Testen lopen wel op, maar misschien gewoon even een paar dagen geen test doen. Bij 2 keer per dag testen zie je minder verschil dan om de dag testen. En zo vroeg is er altijd een kans dat het mis gaat, dus proberen af te wachten tot je nod om weer een test te doen.
ik zie hem mooi oplopen hoor, maar snap je onzekerheid Ik geloofde het ook pas na een knaller. Mag ik wat geks vragen, had je bij je vroege miskramen ook mooi oplopende testen incl knallers?
Ik vind t laatste streepje het donkerst. Maar je bent nog zo vroeg met testen; ook al is ie knal positief, het geeft geen garantie.. Probeer het wat los te laten en wat meer te ontspannen, stress is ook niet goed nu (weet het makkelijker gezegd dan gedaan)
Ja knallers heb ik gehad. Bedankt voor het reageren. Rustig blijven probeer ik maar is soms zo lastig. Ik ga proberen morgen niet te testen.
Ik denk ook te zien dat ze oplopen. Zoals eerder gezegd; misschien er wat meer tijd (een dag) tussen laten zitten? Toch kan ik me voorstellen dat je na drie vroege miskramen duidelijkheid zoekt. Sterkte en ik hoop voor je dat je op je nod een mooie test hebt!
Hoi vakantieganger! Als ik naar jouw testen kijk, dan ben jij een middagtester, net als ik. Mijn testen waren 's middags duidelijker dan 's ochtends. Ik had ook meer last van avondmisselijkheid dan ochtendmisselijkheid. Dus op basis van deze testen zou ik me geen zorgen maken. Geen garanties natuurlijk en je bent erg vroeg. Maar deze testen zien er goed uit. Ontzettend gefeliciteerd en ik duim voor je!!!!
Ik zou iig gewoon 1x per dag met de eerste urine testen. Zo maak je jezelf wel erg gek. Ze lopen prima op maar je bent nog heel erg vroeg. Als het fout gaat heb je er toch geen invloed op en zoveel stress is iig niet goed. Dus probeer een klein beetje te relaxen en afleiding te zoeken
Als je die van 8 dpo met vandaag vergelijkt zie je wel degelijk dat die is opgelopen. Hcg heeft tijd nodig om te verdubbelen, dus 2x per dag is zonde van je testen. Ik snap je angst want je bent nog erg vroeg, maar aan de hand van je testen zie ik het nu niet mis gaan succes met wachten!
Ik vind het er goed uitzien.. maar het geeft geen garantie. Bij mij zag het er ook zo uit ik was ook een stress tester haha.
Ze lopen wel mooi op vakantieganger! Heel mooi zelfs voor 9dpo. Toen ik mijn vroege miskraam had werd mijn test niet zo snel duidelijk als deze. Spannend hoor! Zou maandag weer testen als ik jou was. HCG verdubbelt iedere 48 uur dus dan kan je mooi vergelijken. Succes!
Jullie hebben gelijk! Ik test op zijn vroegst maandag weer. Jullie berichtjes hebben mij tot nu toe geholpen een relaxtere dag te hebben. Wil ons weekendje weg er ook niet door laten verpesten.
Ze lopen op en zijn erg duidelijk voor 8-9 dpo. Ik begrijp je zorgen (zelf 2 miskramen gehad), maar ik vind dit er goed uitzien. Mijn tip: als het je lukt stoppen met testen en pas op of na nod één laatste test doen.