ik zou zeggen, test om de dag... daarnaast knallen de kruidvat testen ook niet meer zo... uit dezelfde doos had ik 2 verschillende tinten roze zeg maar.... ze lopen wel op in ieder geval.
Meid.. Ik zou je geld besparen en pas over een paar dagen weer testen. Ik vind ze persoonlijk niet goed oplopen, maar dat kan bij sommige vrouwen normaal zijn.
Je eerste test was van maandag toch? Dus je bent nu 4 dagen verder, ik vind je testen maar minimaal gestegen wat in mijn ogen niet heel positief is..was maandag ook je nod? Dus dan zit je nu op 19 dpo?
Ik denk echt niet dat het goed gaat...ik blijf nog even voor je hopen en duimen,maar wil ook realistisch zijn.
Idd foute boel! Toch nog een action test ertegenaan gegooid maar streepje is nog maar nauwelijks zichtbaar. Nu maar wachten op de bloeding. Ondanks dat deze zwangerschap niet gepland was toch wel verdrietig. Dit was een mooi kado geweest.