Heb net mn moeder aan de telefoon gehad. Zn zuurstof in zn bloed is schrikbarend laag en hij heeft echt veel suurstof nodig. Hij vroeg specifiek naar mij of ik vanavond alsjeblieft wou komen. We wilden al eerder komen maar hij mocht nog geen bezoek ontvangen dus vanaond om 18.30uur haalt mn moeder me op en ga ik alleen met mn moeder mee. Lieve trekt alleen maar aan de draadjes en dat moeten we niet hebben natuurlijk plus het feit dat het anders voor mn vader ook veel te druk en vermoeiend is. Ik vroeg aan mn moeder of het een ziekte kon zijn. Ik krijg het woordt niet uit mn strot maar ik vroeg of het kanker zou kunnen zijn.... Ja het zou wel kunnen gezien de klachten maar ga er alsjeblieft niet vanuit zei ze,probeer positief te denken zei ze nog. Mja dat gaat dus moeilijk als ik niet de enige ben die er bang voor is en denkt dat het kanker zou kunnen zijn gezien de klachten. Khoop zo dat het dat niet is en dat mn pa snel weer thuis is en weer gezond mag zijn! Hij verdiend dit echt niet. Niemand niet en ook mijn pa niet...! Denk dat ik als ik m vanavond zie echt in janken uitbarst. Heb er nu nog geen besef voor gehad om te huilen,ik ben eerder verdoofd zeg maar. Lieve geeft me wel afleiding dus tijd om te huilen heb ik niet eens nu dus weet zeker dat dat vanavond ineens komt. Ik hou jullie op de hoogte hoe het was.
Sterkte meis! Ik hoop niet dat het kanker is, zal voor jullie duimen. Ik hoop dat ze jullie niet zo lang in spanning laten als dat ze bij ons hebben gedaan en nu nog steeds doen.
jee zeg, wat verschrikkelijk voor je. Hopelijk vinden ze snel de oorzaak en kan je vader geholpen worden, want die onzekerheid is slopend! Heel veel sterkte voor jullie!
Nou ik ben geweest! Hij was heel blij me te zien. Het gaat al weer wat beter met hem gelukkig. Hij moet nog wel heel de tijd aan de zuurstof en dat ziet er wel naar uit zo je vader met on kapje op Hj had geen blauwe lippen meer,die had hij heel de dag wel hoorde ik. Hij mocht van een soort intensive care over naar de lonafdeling. Ze hebben een ct-scan gemaakt vanmiddag en ze zagen wel een vlek in zn longen maar we hoefden ons daar geen zorgen om te maken,waarschijnlijk,en daar gaan we vanuit,is het een ontsteking. Komende dagen krijgt hij Prednison via zn infuus en dan is het afwachten of die vlek weg is of minder wordt. Maar waarschijnlijk geen kanker Echt een opluchting! Morgen ga ik er weer heen in de middag en dan moest ik welLieve meenenem van m Daar gaat de rust op de afdeling
gelukkig dat het beter gaat! Wens hem heel veel beterschap toe en dat hij snel weer kan genieten van Lieve!