Ervaringen met Luca spiegel

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door Premama, 1 jan 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Premama

    Premama Actief lid

    19 jul 2007
    466
    0
    0
    Zuid-Holland
    Hallo,

    ik las over de Luca spiegel die je in de auto kunt gebruiken om je kindje op de achterbank in de gaten te houden. Ik vind hem vrij prijzig (€ 24,95), dus ik vroeg me af wat jullie ervaringen zijn, of je hem het geld waar vindt en of er wellicht alternatieven zijn.

    Alvast bedankt voor jullie reacties!
     
  2. mik25

    mik25 VIP lid

    12 sep 2007
    14.563
    0
    0
    kapster
    op een roze wolk
    fantastisch!!! superaankoop. geen moment pspijt van gehad. vooral met de maxi cosi achter uit!
     
  3. mik25

    mik25 VIP lid

    12 sep 2007
    14.563
    0
    0
    kapster
    op een roze wolk
    vind ik die van luca leuker! leuke kikkers etc! hahahahahaha maar dat is smaak!
     
  4. Omelet

    Omelet VIP lid

    14 nov 2008
    14.874
    2
    0
    Bij de Halfords hebben ze een stuk goedkopere modellen (niet zo flashy maar goed het gaat om de veiligheid).
     
  5. blackeyedgirl

    blackeyedgirl VIP lid

    12 nov 2008
    17.671
    2
    0
    Zuid-Holland
    Wij hebben veel dingen van precious planet, dus idd net wat je smaak is :)
     
  6. mik25

    mik25 VIP lid

    12 sep 2007
    14.563
    0
    0
    kapster
    op een roze wolk
    precies!
     
  7. augustus

    augustus Niet meer actief

    Vond het ideaal en het geld dubbel en dwars waard..
     
  8. Yukl

    Yukl Niet meer actief

    Wij hebben hem ook! En ik ben ontzettend blij met het ding! De jongste zit achter mij tijdens het rijden (als mijn man rijdt) en zonder die spiegel kan ik hem niet zien. Dat vond ik helemaal niets. Nu kan ik makkelijk bekijken of ie slaapt, etc. :) En hij vindt de spiegel ook leuk.

    Trouwens, toen we hem net hadden zat er een beschermlaag over de spiegel heen. Ik zag dat in eerste instantie niet en dacht 'wat een flut spiegel, je ziet bijna niets!' :D Dus dan weet je dat alvast ;) Die kan er dus af ;)
     
  9. mik25

    mik25 VIP lid

    12 sep 2007
    14.563
    0
    0
    kapster
    op een roze wolk
    hahahahaha yukl!! hahahahhahahah jij dacth dat ie van matglas was? grappig ;)
     
  10. Yukl

    Yukl Niet meer actief

    Ja serieus ;) En het heeft een week geduurd. Ik mopperde tegen mijn man dat ik ten eerste die stomme sticker er niet af kreeg ('wie plakt er nou een sticker op een spiegel?!') en dat ik er ten tweede niets in kon zien. Mijn man: 'Maar je kunt die beschermlaag er toch af halen?'
    Oh ja :)
     
  11. mik25

    mik25 VIP lid

    12 sep 2007
    14.563
    0
    0
    kapster
    op een roze wolk
    oeps hihih
     
  12. tupp

    tupp VIP lid

    13 jun 2009
    22.766
    18.911
    113
    Vrouw
    lerares basisonderwijs
    Wij hebben ook die van het andere merk (die van Luca hadden ze niet in de winkel en ik had geen zin om erop te wachten bij een internetbestelling)

    Wij hebben de spiegels zo afgesteld dat de chauffeur niet kan kijken, maar de bijrijder wel. Voor korte stukjes is dat niet echt nodig. (hoewel ik dan ook vaak wel even kijk, omat het gewoon leuk is!) maar voor langere stukken lijkt het me wel erg fijn om af en toe even te kunnen kijken.
    Houd er wel rekening mee dat het met de kap van de mc omhoog + eventueel speeltje aan de mc nog niet goed te zien is. Ik haak nu voordat we in de aut stappen het middelste speeltje even achter het handvat van de mc.
     
  13. Lien78

    Lien78 Fanatiek lid

    15 feb 2008
    1.890
    0
    0
    (dieren)fysiotherapeute
    regio A'foort
    Wij hebben een Luca kikker en een lieveheersbeest, en zijn daar erg blij mee. S vindt het nu erg leuk om zichzelf te zien (spiegel hangt nu aan hoofdsteun van voorstoel, zodat hij vanuit zijn PrioriFix zichzelf kan zien, grote hilariteit met gekke bekken trekken, haha!), en voor de baby zo vind ik het fijn dat ik 'm in de gaten kan houden.
     
  14. Pluutje

    Pluutje Fanatiek lid

    3 jun 2010
    1.059
    0
    36
    NULL
    NULL
    Ik vind het een hit!! Wij hebben er een gekocht toen onze zoon 2 maanden oud was: ideaal! Wij hebben de auto spiegel van Taftoys: iets goedkoper, maar heel leuk. Zeker toen de kleine man zo klein was en met zijn kleine snuffertje in de achteruitstand stond, heerlijk oogcontact.

    Inmiddels is de kleine man 19 maanden en hangt de spiegel aan de bijrijdersstoel en kan hij er alleen in kijken, maar hij heeft nog steeds lol.

    Ik ben er zo enthousiast over dat ik hem als kraamkadootje aan vriendinnen geef. Hier hebben jij en je kindje echt heel lang plezier van. Dus ik zeg: als het even kan, doen! :)
     
  15. Premama

    Premama Actief lid

    19 jul 2007
    466
    0
    0
    Zuid-Holland
    Bedankt voor jullie reacties! Hier kan ik wat mee!
     
  16. binnabinna

    binnabinna VIP lid

    19 dec 2007
    10.027
    1
    0
    kinderopvang
    krommenie
    Ik vindt het echt super.

    Helemaal als je alleen in de auto zit.
    Als je kindje dan moet hoesten of zo ie je wat er is in een oog opslag. En door dat ie groot is moet je niet zoeken of turen je hebt je klejne in een blik en daar door is het niet storend of zo qua je gewonen spiegel werk zeg maar


    Die dingen van de haforts zijn klein en vallen er af. En bij ons met een stasion auto niet te doen
     

Deel Deze Pagina