Babylijk in koelkast moeder gevonden Uitgegeven:27 januari 2010 13:05Laatst gewijzigd:27 januari 2010 13:05 AMSTERDAM - De politie in de Oost-Duitse deelstaat Thüringen heeft in de woning van een als vermist opgegeven vrouw een gruwelijke ontdekking gedaan. In de koelkast werd het lijkje van een pasgeboren baby aangetroffen. © NU.nl De 21-jarige vrouw, de moeder van het kind, is inmiddels terecht. Zij was door haar ouders als vermist opgegeven nadat zij een afscheidsbriefje hadden gevonden waarin zij aankondigde zelfmoord te willen plegen. Zij werd door de politie op straat aangetroffen en is onder psychiatrische behandeling gesteld. Op het babylijkje zal autopsie worden verricht om vast te stellen of het kind levend ter wereld is gekomen.
Hoezo nou weer ziek? Je weet niet eens wat er gebeurt is... Voor het zelfde geld is het kindje thuis dood geboren is de moeder hier door zo in en in verdrietig en in de war dat ze zelfmoord wilde plegen, etc. Altijd die incomplete bericht geving...Laat ze hun mond houden tot ze weten hoe de vork in de steel steekt. Kunnen we daarna met de feiten compleet onze mening er over vormen. Doet het beeld wat je de wereld inslingert over de huidige samenleving ook geen goed op deze manier.
tggg krijgen we dit weer ! ja indd als mijn kindje dood geboren word leg ik t ook ff in de koelkast :S !!!
Ach jeetje... Ziek is het zeker ja, maar dat meisje moet dan ook wel heel erg ziek geweest zijn om zoiets te ondernemen.
Vreselijk... Wat moet dat meisje ziek zijn geweest.. Het is natuurlijk niet goed te praten, maar ik hoop dat ze de hulp krijgt die ze nodig heeft..
niet lullig bedoeld maar wat weet jij er in godsnaam van wat je in zo'n situatie zou doen, ervan uitgaande dat het om een traumatische ervaring gaat!
ja mischien heeft ze wel juist gedacht ik ga zelfmoord plegen en als ik het kindje in de ijskast leg blijft het lichaampje wel goed als ze het vinden maarja je weet niet wat er gebeurt is veder dus ja altijd moeilijk iets te zeggen erover maar als ze het bewust vermoord heeft dan lijkt het me niet dat je er aan denkt om het in de ijskast neer te leggen toch want ik neem aan dat ze het in de ijskast heeft gelegd zodat het niet gaat ontbinden of wat