even een polletje, omdat ik nieuwschierig ben. ik logeer tijdelijk elders met de kids, omdat ons huis beneden ongeveer een slagveld is vanwege een verbouwing. nu is het hier de gewoonte om na elk gebruik van het gasfornuis de gaskraan dicht te draaien. nu is dat hier gemakkelijk hij hangt ernaast. thuis doe ik dat nooit eigenlijk dan zou ik elke keer helemaal onderin mijn inbouwkastje moeten kruipen. dus nu vroeg ik me af wie doet zijn gaskraan wel of juist niet steeds dicht? ga nog ff proberen een poll bij te voegen.
Nog nooit dichtgedraaid sinds ik hier woon (3 jaar), vroeger ook nooit, thuis bij mn ouders ook nooit.
ik doe dat nooit hoor. Eerlijk.... ik weet geen eens waar dat ding zit. Op de camping doen we het wel. Dan draaien we het knoppie altijd dicht, maar ja dat is ook zo'n gasfles met zo'n slangetje.
ja tulip, dat herinner ik me ook nog van mijn ouders ja. dat ze dat met die flessen s 'avonds wel deden.
Nou heb eens zitten kijken.. hier in de keuken vertakt hij naar de geiser en het gasfornuis.. zou niet weten waar ik hem dan dicht zou moeten draaien? In de meterkast? Maar dan slaat wel meteen mn geiser uit en dus geen warm water meer.
ja hier hetzelfde, met slangetje enzo wel uit en als we op vakantie gaan ook maar verder nooit, ook niet nodig bij een normaal veilig huis met goede installatie Nu hebben we een huis zonder gasaansluiting maar met stadsverwarming dus helemaal fijn!
Nee, ik doe dat nooit, en moet dan inderdaad ook de inbouwkeuken inkruipen. Weet geeneens precies waar die knop zit.
er zijn dus gelukkig toch wel meer mensen die het nooit doen. kijk als ik er zo bij kon als hier, dan zou het een kleine moeite zijn en dan zou ik het misschien wel doen voor de avond. maar om nu elke keer door me halve inbouwkeuken te kruipen. ik weet eerlijk niet eens waar dat ding zit. (of zat, momenteel heb ik niet eens een keuken, hihi).
Wij hebben dat ook nog nooit gedaan en we wonen hier nu ruim 3 jaar (ik weet ook eigenlijk niet eens waar ik 'm uit zou moeten draaien). Vroeger thuis deden we dat volgens mij ook niet hoor.
Ik doe mijn gas wel uit bij het gasfornuis. Mijn gasfornuis staat in mijn open keuken me dochter kan er zo bij vandaar ik hem nu standaart uit draai. In mijn vorige huis deed ik dat niet daar kon ze niet bij de pitten nu dus wel. Dus ik kook met een kind in de kinderstoel als er verder niemand is om te helpen. Voor hier dus ja van wegen de veiligheid.
Hier hebben we een stopcontact met schakelaar waar het gasfornuis in zit (stroom heb je alleen nodig als de oven aanstaat bij die van ons namelijk beetje zonde om die 24/7 aan te hebben staan terwijl hij misschien 1 x per 7 dagen gebruikt word). Die stroom gaat er dus op zodra ik de oven gebruik en het gas gaat erop zodra ik ga koken (steek het aan met een lange aansteker want ons vlammetje doet het niet meer) en gaat er direct weer af als ik klaar ben met koken. Niet zozeer dat onze jongen ooit geprobeert heeft eraan te komen maar ik vind het wel zo'n fijn idee en het is makkelijk uit te zetten en het bespaard nog stroom ook (de knop uit van het stopcontact dan)