Dit herken ik ook wel, soms wil ik graag even iemand spreken die ouder is dan 3 jaar wij gaan vaak naar de speeltuin, waar we regelmatig dezelfde mensen tegenkomen om even mee te kletsen.
Eenzaam vind ik het ook hoor. En vooral het deel van 3 tot 5 uur vind ik altijd heel erg lang duren. Ondanks dat we veel naar buiten gaan spelen en kleuren/ knutselen. Voel me ook erg ongemakkelijk als de kinderen lekker zelf spelen, en ik op de bank zit niks te doen even.
Hier lijkt de tijd wel voorbij te vliegen..zeker de middag. Ga om 3 uur naar school, half 4 thuis, sap koekje/fruit..nog iets knutselen of even buiten en het is al weer ophaal tijd. Ik heb vandaag een herfstdoos gemaakt, een schoenendoos gevuld met kastanjes, beukennootjes en eikels. Om de allerkleinsten die nog niet buiten lopen kennis te laten maken met de natuur en wat er in de herfst te vinden is. Ga ook nog wat bladeren drogen, die op een zeil gooien en dan de babytjes er wat doorheen laten kruipen. Zo ervaren ze al hoe het buiten is zondrr dat ze vies worden of zand happen (vinden de ouders ook vast prettig haha). Ik houd ook een aparte fb pagina bij waarop ik met berichten en foto's bijhou wat ik allemaal doe en meemaak met de kinderen. Ik zorg ervoor dat alle kinderen er onherkenbaar opstaan. Dus foto's van de ruggetjes of dat je alleen wat handjes en voetjes ziet
Ik mis soms idd wel de collega's. Daarom leek mij dit topic ook leuk. Wel hebben wij vanuit het gob een besloten fb pagina waar we van alles met elkaar onderling kunnen delen om toch een beetje dat "collega-gevoel" te krijgen
Ik was dit topic toch echt even kwijt ! Maar ik heb hem weer gevonden Wij knutselen vaak, vinden de kids geweldig, maar ik vraag me wel eens af hoe jullie dat doen? Met een hele enthousiaste en actieve tweeling van bijna 3 is het soms echt een kunst om het allemaal een beetje schoon te houden (kleding, meubels, etc.) zeker als we met verf etc. aan de slag gaan. Hoe gaat dat bij jullie, zonder dat je hele huis een ander kleurtje geverfd wordt?
Ik laat 9 van de 10 keer de verf ook nog weg. Of ik doe het buiten. Wil nog een groot tafel zeil kopen. Schortjes heb ik al.
Zeker af en toe eenzaam. Maar ik heb hier bewust voor gekozen. Van 3 tot 5 lijkt idd langer te duren.. ik kijk dan toch vaker op de klok wat ik eigenlijk niet zou moeten doen.. Ik heb ook een fb pagina. In overleg met ouders komen de kindjes gewoon herkenbaar op de foto's. Dit vinden ze geweldig. Verven: nog heel zelden. Ik moet ook nog een tafelzeil kopen hihi
Hier ook een facebook. Vanuit het GOB heb ik een verklaring van de ouders. Dat ik hun kindje op de foto mag zeggen en eventueel op internet mag plaatsen.
Hier gaat het verven eigenlijk wel prima. Ze dragen allemaal schortjes en zitten aan tafel met tafelzeil. Dat is dan eigenlijk het enige wat ik af moet doen.
Ziet er goed uit. Voor mij helaas geen oplossing, omdat de school net wat te ver is om te lopen helaas.
Ik ben ook go maandag komt de ggd hier, de laatste stap om geregistreerd aan het werk te kunnen. Ik heb tijdens mijn zwangerschap een opleiding gedaan (met stage). Nu heb ik al veel aanmeldingen, dus ik kan gelijk beginnen als alles rond is. Ik werk wel met thema's, ben veel buiten. Ook vrij spelen vind ik belangrijk. Dat is het in het kort
Leuke oplossing Tuc ! Na een druk weekend vanmorgen weer vroeg uit de veren om kindje M. te verwelkomen. Zijn nu met z'n allen lekker buiten
Hier vanmorgen om 7:00 uur ookal weer begonnen. Maar wel met een paar tussen uren. Om 14:00 uur komen ze weer uit school. Kunnen de 3 meiden lekker buiten spelen. Is echt heerlijk weer.
Hee wat een leuk topic ! Mag ik ook meeschrijven ? Ik ben nu 5 jaar gastouder, moeder van twee knullen van 6 en 9 jaar en drie vlinderkindjes. Ik werk op maandag, dinsdag en donderdag en heb in totaal 6 oppaskindjes waarvan 1 baby, twee van 3 , een van bijna 2 en twee kindjes die na school komen. Zelf heb ik een bakfiets waardoor ik vijf kindjes mee kan nemen, vier in de bak en een achterop. Ik werk niet met thema's, het knutselen is maar net in wat me opkomt, maar meestal wel gebonden aan een seizoen. Verder mogen de kindjes meedoen met een activiteit maar het moet niet, ik vind het vooral belangrijk dat de kindjes zich hier thuis voelen. Echt eenzaam voel ik me niet, ik vind het heerlijk om thuis te werken en een beetje mijn eigen plan te trekken. Ook komen er wel regelmatig vriendinnen op de thee dus aanspraak genoeg. Zelf ben ik zelfstandig gastouder en werk ik samen met een landelijk gob. Ik heb laatst mijn overeenkomst opgezegd met de lokale gob hier, ik vond ze te duur voor de ouders terwijl ze het zelfde werk verrichten als het landelijke gob wat stukken goedkoper voor ouders is. De GGD is in al die vijf jaar 1 keer geweest, is dat bij jullie ook zo ?
Hallo dames, Ik ben ook gastouder, sinds 3 jaar nu. Ik heb in het begin bij een gezin in huis gewerkt (jongen 6/meisje 9) tot dat de moeder zelf minder ging werken. Toen heb ik besloten om thuis kids te gaan opvangen. En na mijn verhuizing (juni '14) heb ik twee meiden van 8, een jongen van 10 en een jongetje van bijna 2. Zelf heb ik een zoon van 5,5 De GGD is bij in het oude huis 1x geweest en nu in het nieuwe huis ook 1x.
Welkom! Gisteren is de GGD geweest hier, nu dus wachten op m'n inschrijfnummer Ik heb een kindje van 1, een baby die nog geboren moet worden die per januari komt. Een baby van 4 maanden en waarsch. een kindje van 1,5. Zelf heb ik 2 kleine kinderen van 2 en 5 maanden.
De GGD is tot nu toe 1x hier geweest. Lisa; dat is wel erg weinig. Ik zou zelf nog eens contact opnemen? Fijne dag allemaal