Vanmorgen had ik steken linksonder, bij m'n lies, ik dacht dat het erbij hoorde. Net opeens bloed.. alleen bij het afvegen.. helderrood/roze.. geen stolsels maar ja best een hoevelheid. Mag ik nog hoop houden? Het is me namelijk in de schoenen gezonken.. ik ben zo verschrikkelijk bang dat dit mk nummer vier gaat worden...
Het kan natuurlijk beide kanten op. Dus hoop of vertrouwen kan ik je niet geven. Ik las alleen je handtekening en ik voel zo met je mee! Ik hoop heel erg voor je dat het nu (eindelijk) eens goed mag gaan. Mijn duimen draaien voor je!! Heel veel sterkte!
Bedankt Lobi! Ik weet diep van binnen wel dat het beide kanten op kan gaan, maar ja ik heb alleen ervaring met de slechte kant... Ik denk dat ik hoop dat mensen allemaal positieve verhalen vertellen
Ik heb bij m'n derde zwangerschap vanaf 6 weken tot de 11e week geregeld bloedverlies gehad. Vloeide heel veel helderrood. Zat gerust n uur op t toilet omdat maandverband het niet kon opvangen. Dit bleek afkomstig te zijn van n hematoom in m'n baarmoeder... Ik had geen krampen. Nu loopt hier n mannetje van ruim anderhalf jaar... Ik hoop dat het bij jou nu ook eens de goede kant op mag gaan! Sterkte!!
pff.. ik gebruik dit topic maar om van me af te blijven schrijven gistermiddag nog wat bloed en niet meer alleen bij het afvegen. maar daarna is het redelijk gestopt! nu nog beetjes roze.. en die nare ongi-krampjes die ook bij een zwangerschap horen maar die me nu toch wat ongerust maken.. maar het voelt redelijk positief weer... hoop echt dat ik volgende week bij de echo een mooi hartje kan zien! en surf, bedankt
He Sophy, Ik heb ook 3 miskramen achter mijn kiezen, en ook al zei iedereen steeds dat het nog goed kon komen, ergens wist bij alle 3 wel dat dat niet zo was.. Dat gaf een vreemd soort berusting. Ik hoop dus dat jij misschien ook wel weet diep van binnen of dit goed zit of niet. Vrouwelijke intuitie is zo sterk! Probeer daarop te vertrouwen zolang je geen uitsluitsel hebt van een dokter of echo! Sterkte meis en hou ons op de hoogte!
Bedankt nog Betty. Over intuitie: ik voelde al voor de test dat ik zwanger was en het voelde alsof het deze keer echt goed zat: dat de kwaaltjes opspelen, heerlijk alleen als het eerste bloed zichtbaar is, tja.. ik kan haast geen hoop houden.. Nou ja.. het is weer over.. vannacht echt gaan bloeden na extreme kramp donderdagavond.. zucht.. dag lief kindje..
Ook ik zit in het zelfde schuitje. Ben gaan vloeien en de symptomen nemen af, dus is weer mis.... Tweede miskraam is een feit. Veel sterkte allemaal! liefs Sasje.