Geboekte vakanties april/mei NL

Discussie in 'Gezondheid algemeen' gestart door justme1974, 23 mrt 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Krulpeterselie

    Krulpeterselie Fanatiek lid

    27 apr 2015
    2.585
    1.247
    113
    met die vouchers hobbelen de ondernemers nog een jaartje door. Maar na die 12 maanden moeten ze iedereen die de voucher niet verzilverd heeft alsnog uitbetalen. En dan gaat iedereen dus alsnog kapot. Deze crisis gaat zo lang duren dat je hele geboekte seizoen gekopieerd moet worden naar 2021. Dan draai je 100% kosten met alleen de tweede aanbetalingen. Meestal 50% dus. Ik denk dat de SGR daarmee tijd koopt om de overheid de pot te laten vullen. De ondernemers hebben dan nergens meer recht op qua steun want de crisis is tenslotte voorbij. Wij boeken dus echt niet om naar 2021. Dan blijf je zelf met lege handen en hoge schulden achter en de klanten alsnog schadeloos gesteld.
     
  2. Youtan

    Youtan VIP lid

    9 jun 2015
    6.503
    4.344
    113
    Vrouw
    Dit heeft Duitsland gedaan na de Eerste Wereldoorlog... dat is natuurlijk geen oplossing, dat noemen ze hyperinflatie, dan is het geld niets meer waard.
     
  3. HappyRabbits

    HappyRabbits Fanatiek lid

    20 jan 2014
    4.891
    4.387
    113

    Dan krijg je inflatie. Als er geld wordt bijgedrukt krijgen mensen het idee dat ze rijker zijn. Ze gaan dan meer geld uitgeven en daardoor gaan de prijzen omhoog. In feite wordt je geld dan minder waard (want je betaalt nu meer). Geen goed idee dus, eerder een nachtmerrie ;).
    Er zijn legio historische voorbeelden om dit te bevestigen.
     
  4. HappyRabbits

    HappyRabbits Fanatiek lid

    20 jan 2014
    4.891
    4.387
    113
    haha, tegelijk!
     
    Youtan vindt dit leuk.
  5. aappie20

    aappie20 Fanatiek lid

    19 feb 2012
    3.229
    525
    113
    klopt, maar gewoon even om uit deze ellende te komen, even in deze tijd kunnen vergeten dat er zoveel mensen zonder baan komen hierdoor, mensen die uit huis gezet worden hierdoor. meer die mensen, niet de mensen die besluiten om nu nog even een extra dure tv te kopen en daardoor een lening moeten afsluiten. echt de mensen die het nodig hebben.
    maar dat is gewoon even dromen hoor ik weet heel goed dat dit geen oplossing is maar het zou het even een stuk makkelijker maken!
     
  6. HappyRabbits

    HappyRabbits Fanatiek lid

    20 jan 2014
    4.891
    4.387
    113
    met de nadruk op ‘even’......
     

Deel Deze Pagina