Sinds dat ik vanochtend opstond heb ik al heel erg last van een harde buik... en steken in mijn zij en bekken..... en mijn buik voelt gewoon niet lekker.... is dit normaal bij 33 wkn?
Ja hoor, dat kan. Ik heb er zelf ook regelmatig last van. Je krijgt trouwens meer last van harde buiken als je veel stress hebt en ik zag bij de overige onderwerpen dat je ruzie hebt met je zus. Misschien heeft het met elkaar te maken......hoeft overigens niet, hoor!
O, by the way, die steken had ik ook en heb aan mijn VK gevraagd wat dat was. Bandenpijn, zei ze. Komt doordat je buik nu een groeispurt maakt en de banden meer belast gaan worden.
Ik kreeg ook spontaan last van harde buik en pijn in mijn buik toen ik ruzie had laatst. Het heeft denk ik met stress te maken. Maar het is ook normaal. Je baarmoeder is namelijk vast aan het oefenen heb ik ergens gelezen. Dus je hoeft je geen zorgen te maken als je af en toe eens last hebt van een harde buik. Pas als het met regelmaat terug komt (om het kwartier of zo) dan moet je aan de bel trekken.
Indalingsweeën? Las er toevallig vanmorgen nog wat over en je beschrijft de klachten die ze daar ook beschreven. Kans dus dat je ukkie nu aan het indalen is