hello lady's zoals het er nu uitziet krijgen wij een zomerkindje ik ben volgens eigen berekening 26 juli uitgerekend.. moeten wij dan als 1e pakje een pakje met lange mouwen of met korte mouwen hebben en een rompertje met lange of korte mouwen eronder?! alvast bedankt..
Mijn dochter is van augustus. Als 1e pakje had ze een romper met korte mouw, daarop een shirt met lange mouw en een lang broekje en sokjes en een mutsje. Mutsje heeft ze geloof ik maar 1 dag op gehoeven, maar de lange mouw heeft ze wel zeker 2 weken aan gehad. Kruik was niet zo lang nodig in bedje.
Hoi Miss!! Ik was van onze tweede bijna op dezelfde dag uitgerekend! De eerste tijd draagt je baby lange mouwen en een lange broek/legging. Hij kwam begin augustus en het is dat jaar geen een dag meer zo warm geweest dat korte mouwen voldoende waren..
Mijn zoontje is van 27 juni en toen hij werd geboren was het ruim 30 graden, maar hij kreeg gewoon een shirtje met lange mouwen aan. Wel met een romper korte mouwen eronder.
Toen Stef geboren was was het niet eens zo heel warm. Maar in mijn kraamweek werd het wel heel warm. Ik had dus beide...lange mouwen en korte mouwen. Als t wat koeler was deed ik ook wel eens een romper met lange mouw (wit) onder een leuk shirtje met een broekje. Maar om mee te nemen als 1ste pakje zou ik gewoon een rompertje zonder mouw doen en een truitje met lange mouw. Natuurlijk ook broekje, sokjes en een mutsje.
In het begin zal je gewoon lange mouwen nodig hebben. In de eerste periode kunnen ze baby's hun temperatuur nog niet goed vasthouden. Korte mouwen rompers zijn in het begin wel het fijnst voor een pasgeborene.
lydia is van augustus en ik had combi's in de tas zit (had med.indicatie). De "hoofdset" was romper zonder mouw-shirt lange mouw-overgooiertje-maillootje, als aanvulling had ik nog romper lange mouw, shirt korte mouw (die bij de overgooier hoorde), sokjes. Dan nog extra setje + jongenssetje. Voor thuis had ik ook gewoon veel dingen die goed konden als ze dr eigen warm kon houden maar ook goed gecombineerd worden wanneer ze het sneller koud had
Mijn kinderen zijn alle 3 van augustus en hebben alleen lange mouwen/broeken gedragen ook al was het het weekend nadat de tweeling geboren is (op een vrijdag) echt tropisch warm, ze kunnen zich in het begin nog niet goed zelf op temperatuur houden. Ze hadden lange mouwen aan, alleen geen mutsje, dat vond de KV niet nodig met die temp. en kruiken hebben we bij geen van drieen meer nodig gehad, alleen de eerste dag in het ziekenhuis zijn die gebruikt.
Wij zijn 4 juli uitgerekend maar hebben wel al een 1ste setje met lange mouw shirtje, broekje, sokken, mutsje en een romper met korte mouw.. voor de zekerheid ook een jasje/pakje..
Hier hadden beide kinderen lange mouw shirts/broek en rompers zonder mouw.. Dat waren een augustus en decemberbaby. Zoveel verschil zit er bij ons in huis niet in de temperatuur tussen beide seizoenen. Ik vond lange mouwen zo'n gepruts. Die heb ik eigenlijk alleen gebruikt onder een korte mouw t-shirt..
tja..je moet eigenlijk van alles hebben. je kan van alles verwachten haha. mijn dochter is op 26 juli 2004 geboren. ze heeft 2 dgn een pakje aangehad. daarna volgende 3 wkn een hittegolf en heeft ze bijna alleen maar in een romper gelegen het was niet uit te houden zo heet! daaaag pakjes maat 50!
shirtjes met korte mouwen heb je eigenlijk niet nodig in de kleinste maten. Als het zó heet is, dan dragen ze vaak alleen een romper, of een romper met een broekje.
Weetje het verschilt per kindje. Mijn meisje is 26 juni dit jaar geboren en die lag op dag 3 met een pakje met kort broekje en korte mouwtjes. Zij kon zichzelf goed warm houden en is gelukkig net zo warmbloedig als haar papa, dus had ze het gewoon snel warm. Ik had als eerste pakje wel korte mouwen maar lange mouwen romper. Zo had ik t shirtjes, zomer jurkjes etc maar ik zorgde er wel voor dat als het nodig was ik een lange mouwen romper eronder aan kon doen. En ook kleertjes met lange mouwen. De zomer is gewoon lastig. Als ze in de winter geboren worden dan weet je dat het koud is, met de zomer is het altijd maar afwachten wat het doet. En je kent me niet, maar heb je zo vaak voorbij zien komen en jullie lange weg gezien in je onderschrift. Onwijs gefeliciteerd! En veel geluk!