Hallo meiden, Ik ben gister op het werk door mijn rug gegaan bij het pakken van een fles wijn uit een lage koeling.. Ik denk dat ik een verkeerde beweging heb gemaakt waardoor er iets verkeerd in mijn rug is geschoten.. Ik verrek nu echt van de pijn, heb inmiddels 4 paracetemols op en bewaar er nog 2 voor straks, want ik moet zo werken.. Ik heb een verleden met mijn rug en uitval in de benen.. Ik heb een wervel te ver uitsteken, hiervoor een paar jaar geleden onder behanding geweest in zh.. Verder niets aan te doen, de wervel was nog niet te ver uitgestoken om er iets aan te doen.. Was nog net geen hernia geval.. Nu maak ik me een beetje zorgen, ik heb slecht geslapen en lopen, zitten en liggen is pijnlijk.. Ik ga dadelijk toch werken, ik wil het toch proberen, misschien gaat het juist beter als ik beweeg.. Maar moet ik actie ondernemen hiervoor? Zoja, moet ik dan de vk of ha bellen? En de kleine zal toch geen last hiervan hebben he??
Als ik jou was zou ik wel de huisarts bellen want dit klinkt niet zo best. Maar de kleine zal er geen last van hebben hoor!
Jeejtje meid, zit je ff niet mee ook he! (heb je andere topic ook gelezen) Ik zou de ha bellen als ik jou was! En vooral als je zo gaat werken zeker even op je werk aangeven! En zo min mogelijk zwaar tillen of iets laags omhoog tillen! Het is al niet fijn om zo door je rug te gaan, maar met een zwanger buikje lijkt t me helemaal moeilijk! Succes!
Ik ga morgen dan even bellen, was een beetje bang aan het worden dat de kleine er misschien ook last van zou hebben..
Hoi! Ben je al bij de ha geweest? Zoals ik lees werk je ook in de horeca net als ik. Ik heb ook lekker doorgeknald op het werk en uiteindelijk mijzelf daarmee te grazen genomen. Langs de zijlijn staan is nu eenmaal niet weggelegd voor horecamedewerkers. Als je aan de bak moet, dan MOET je! Probeer daarom nu goede afspraken te maken met je werkgever betreffende pauze nemen, afwisselende werkzaamheden etc anders zit je net als ik al vroeg thuis, omdat je "eigenwijs" bent geweest. Volgens mij mag je trouwens ook maar 3 x een paracetamol op een dag en maximaal 1 per keer, zou ik ook maar even navragen.. Sterkte en doe rustig aan!!!
Ik ben vanmorgen even bij de vk geweest, aangezien ik vanacht wat bloed was verloren.. Bleek een vaatje te zijn geweest.. Je hebt tegenwoordig geen verwijzing meer nodig van de vk of ha, dus ik heb net verschillende fyshiotherapeuten opgebeld en ik kan dadelijk om half 3 bij eentje terecht.. Hoop dat ze me kan helpen, want dit is echt zwaar kl*te.. Tja en idd in de horeca is het gaan met de banaan en een stapje terug gaat helaas wat moeilijker.. Ik let nu wel al heel erg op met wat ik til, en als ik tafels debrasseer dan stapel ik niet meer teveel.. Ik heb me voor vandaag ziek gemeld, gister liep ik erbij alsof ik een kuttel in de broek had hangen.. Waar had jij precies last van dat je eerder bent moeten stoppen met werken? Ook de rug?
Heb vandaag nog even gevraagd bij de vk, ik mag 6 paracetamols per dag.. Beste is 2 per keer innemen.. Had ook gelijk gevraagd of de kleine er last van zou hebben maar dat was niet zo, dus dat is al fijn! Ik ga me klaarmaken, zal straks even laten weten hoe het was..
Hoi, Ik had zo ongeveer vanaf de 20e week last van mijn rug en banden dus ik dacht ach ja zwangerschapskwaaltje zal er allemaal wel bij horen. Na een paar weken kon ik 's avonds bijna niet meer lopen na het werk en toen voor advies ook fysio gebeld. Mijn eigen fysio had een wachtlijst van 2 weken. Bij de arbo geweest. Die kon mij geen advies geven vanwege "geen diagnose" erg vreemd. Ik ben toen naar ha gegaan en hij omschreef het als bekkenklachten. Op zijn advies ziekgemeld en wederom consult bij arbo gehad. van 50 naar 75% ziek gegaan en uiteindelijk het besluit moeten nemen om helemaal te stoppen. Ben nu onder behandeling bij een gespecialiseerde bekkentherapeut en het gaat al een stuk beter nu ik gewoon thuis ben en mijn eigen dagritme kan bepalen. Daarom: pauzes en optijd rusten is heel belangrijk! Het wil overigens niet zeggen dat je hetzelfde hebt al ik hoor! Trouwens super om te weten van die paracetamol! Die ga ik onthouden voor als ik niet lekker ben 2 werkt idd beter dan 1.
@ amigo... ah mijn arme buddy.. ik ken het pijn in je rug.. ( heb na een ongeluk de rest van me leven last van me rug helaas) nou meis heel veel sterkte en ik hoop dat je er gauw weer boven op bent dikke kus
Ik ben vanmiddag bij de fysio geweest.. Ze heeft niet al te veel kunnen doen, aangezien ik echt flinke pijn heb.. Ze heeft geprobeerd het los te masseren, en heeft wat liggen te duwen.. Het heeft wel iets geholpen, ik kan nu iets rechter lopen.. Woensdag moet ik terug, ze wilde het wel even goed in de gate houden ivm met zwangerschap.. Jeetje Emma dat is ook vervelend dat je al zo vroeg thuis zat dan.. Fijn dat het nu onder behandeling is en dat het wat beter gaat, je moet nog ff zie ik.. Sterkte! Mijn werkgever belde vandaag al en gaf zelf aan om evt te gaan kijken om na 4 uurtjes te gaan per dag.. Vind het zo vervelend voor de collega's, maar ik zal nu toch echt aan me eigen moeten denken, ook al vind ik dat erg moeilijk.. Voel me net zo'n lastpak.. @ PatriciaK, thanks meid! Ik hoop ook dat ik snel weer kan rond huppelen hier..