Naam is toch niet zo belangrijk. Na de geboorte heb je nog 3 dagen de tijd om aangifte te doen En n kaartje....wat groeps smsjes en iedereen weet het ook (is nog goedkoper ook )
Mmmmm, vind ik toch niet zo leuk hoor. Tuurlijk, zo ben je wel snel en goedkoop klaar, maar nee. Wat betreft de naam, dat klopt wel, maar lijkt me toch wel handig als je wat namen in je gedachten hebt. Voor hetzelfde geld wordt ht te vroeg geboren en moet je binnen 3 dagen ineens beslissen hoe je kindje gaat heten. Trouwens, ik zag dat veel sites binnen 24 uur leveren dus over wanneer ik ze ga bestellen maak ik me geen zorgen meer.
Hoi, wij hebben het kaartje uitgezocht met 34 weken..via internet bij www.hipdesign.nl Bij veel sites kun je gratis een proef aanvragen, heel handig want soms lijkt het op beeld mooier dan in werkelijkheid..
Ik zou zeker ook bij plaatselijke drukkers langsgaan om de originele kaartjes te bekijken. In elke stad zit volgens mij wel een drukker van familiedrukwerk (Gewoon ff googlen of zoeken via de telefoongids). Op internet kan een kaartje toch heel anders overkomen als in het echt door het soort papier en eventuele losse dingetjes erop als lintjes etc. Voor de geboorte van mn eerste zijn we ook pas na de 30 weken gaan kijken, toen we ook uit de naam waren. Via een echte drukker kan het alleen best prijzig zijn. Maar je kunt zo ook in elk geval ideeën op doen voor als je het zelf wilt ontwerpen.
Hoi ccwomen, De site is poobies.nl of .com daar kun je je kaartjes ontwerpen. Toen heb ik heel gemeen een printsreen gemaakt van mijn ontworpen ontwerp en die uitgesneden en opgeslagen. Dan kun je bij een drukker, of in mijn geval zo'n webwinkel waar je je foto's kunt laten afdrukken, daar kun je ook vaak albums etc en dus ook kaarten laten drukken. Heb er eentje besteld, zonder datum natuurlijk, om te kijken hoe het word. Als meneer dan geboren is hoef ik alleen de datum erop te knallen en de kaarten af te drukken. (ben helemaal trots op het kaartje, met engeltjes enz. En het scheelt natuurlijk dat wij de naam al weten)
Wij hebben onze kaartjes (met spoed) besteld bij http://www.kaartmix.nl/b_site/geboortekaartjes.html. Misschien niet de goedkoopste maar wel een heel leuk kaartje (dat je niet overal tegenkomt), goede service en kwaliteit! De spoed kwam overigens omdat wij niet op tijd voorbereid waren voor de wat vroege komst van ons zoontje