Hallo, Graag zou ik jullie ervaring willen horen bij de keuze van een draagzak. Ik twijfel waarschijnlijk tussen een bondolino en een storchenwiege babycarrier. We willen de zak na enkele weken vanaf de geboorte gebruiken en het moet ook in de zomer nog een beetje aangenaam zijn. Verder makkelijk om te doen zijn (ook als je alleen bent). Wij zouden het ook fijn vinden om niet twee verschillende maten te moeten kopen. Ik begreep dat dit bij sommige dragers moest. Moet je trouwens leren hoe je zo'n zak gebruikt of is het logisch in gebruik? Met andere woorden zou je iets verkeerd kunnen doen? Even voor de zekerheid we zoeken geen doek die je moet knopen. Wanneer er mensen zijn die een andere draagzak aanraden hoor ik het graag, maar graag wel rekening houden met de bovenstaande wensen . We staan voor alles open. Alvast bedankt voor het meedenken. Groetjes
Met de twee zakken die je noemt heb ik geen ervaring dus daar kan ik niks over zeggen. Maar wij hebben de Maxi Cosi Easia, en die voldoet denk ik ook wel redelijk aan wat je zoekt. Ik ben 1.63m en man 1.96m maar hij is makkelijk (met een hand) af te stellen waardoor we hem allebei kunnen gebruiken. Ik vond het in het begin even lastig om mijn zoontje er zelf in te krijgen maar inmiddels lukt dat wel. Er zit een soort inzet in voor kleine baby's, wij hebben hem vanaf een week of 7 gebruikt. Als je kindje groter is kun je die er uit halen. Op youtube staan ook filmpjes misschien heb je daar wat aan. Succes!
@ ts ; ik heb de storchenwiege gehad, maar ben meer van de doeken dus heb hem verkocht. Hij is echter wel heel handig! Je hebt hem zo om, en hij is op alle maten te maken (was voor ons belangrijk punt omdat ik en mijn man nogal in lengte verschillen. Deze kan je (zonder inzet oid) heel lang gebruiken, van newborn af aan. Bondolino hoor ik ook heel veel goeds over, maar heb daar geen ervaring mee. Wel leuk dat je ergonomisch wilt gaan dragen! Is zo heerlijk!! Op facebook is een groep, draagpraat, waar een hele hoop dragende mama's graag tips en ervaringen uitwissellen, misschien iets voor jou? @ M89 ; De maxicosi easia is een stuk minder ergonomisch dan bijvoorbeeld de Bondolino of storchenwiege. Bij een goede ergonomische draagzak zit het kindje in een M-vorm met een gebold ruggetje, bij een niet-ergonomische "bungelen" de beentjes naar beneden, en kan het ruggetje zich niet natuurlijk bollen. Misschien voor jou ook leuk om je aan te melden bij de facebook groep, dan kan je misschien nog meer plezier uit het dragen halen!
Ik lees even mee. Ben me ook aan het oriënteren. Heb zelf gekeken naar de beco en de boba. ik lees ook graag ervaringen en tips.
Wij hebben net de Manduca besteld. Het is nog even wachten op onze eerste, dus ervaringen hebben we nog niet. Maar dit model kwam voor mijn eigen eisen het gunstigste uit de bus. We willen geen model hoeven knopen, dat lijkt me erg irritant. Hij moet lekker dragen, vanaf de geboorte tot een tijd daarna. We willen er ook lange afstanden mee kunnen lopen. Hij moet goed verstelbaar zijn, maar wij willen hem wel vooral voor mijn man gaan gebruiken. Want door alle verstelbare gespen, stel je hem denk ik wel op 1 gunstige maat in. Het zou een ergonomisch prettige draagzak moeten zijn, die je zowel op je buik, zij als rug kan dragen. Ik ben benieuwd, over een paar maanden
Wij hebben de Storchenwiege. Absoluut een hele fijne drager en heel makkelijk te verstellen. Onze dochter was heel erg klein toen ze geboren werd, dus de eerste weken kon ze er niet in. Maar toen ze het formaat van een normale pasgeborene had paste het prima. De eerste maanden gebruikte ik hem gemiddeld 9 uur per dag. Dochter heeft reflux en dit was de enige manier waarop ze kon slapen. We gebruiken hem nog steeds regelmatig. Even de stad in, met het openbaar vervoer, snel naar de supermarkt. Ideaal.
Wij vonden hem vanzelfsprekend in gebruik. Maar hebben toch voor de zekerheid filmpjes opgezocht op YouTube. Even checken of we het echt wel goed deden. Maar je merkt heel snel of je kleintje goed zit.
Mijn vriend en ik verschillen van lengte en vorm en wouden een drager die we allebei konden dragen zonder teveel hoeven aan te passen bij het wisselen. Wij hebben op een kraambeurs bij een draagconsulenten een aantal type gepast en voor ons is het de bondolino geworden. Deze is heel gemakkelijk om te doen en je hoeft maar een keer te knoppen. Zelf mijn vriend was na het passen gelijk om terwijl van te voren had gezegd ik ga niet knopen, maar deze ene knop vond hij niet erg.
Wij hebben ook de bondolino. Vind hem heerlijk in gebruik. Gekocht toen ik zwanger was van ons tweede kindje. Daarvoor draagdoeken gebruikt. Maar vond het onhandig toen ze groter werden. De bondolino gebruikt me man van 197 ook heel fijn. Nu voor nummer 3 ga ik hen ook gewoon gebruiken. En nummer 1 is er afgelopen vakantje ook nog in geweest. Die is 1 meter lang. Zo ideaaal voor heel klein tot groot en heel makkelijk in gebruik Succes
Ik heb de storchenwiege bij mijn dochter gebruikt heerlijk ding. Nu bij de volgende ga ik hem ook gebruiken.
Ja dat wel maar ik gebruikte in de zomer meer de wandelwagen. Omdat we ook vaak dagje uit gingen picknick etc.
Zou een bondolino minder warm zijn? Pffff vindt het zo lastig! Bij een bondolino ben ik bang dat het klittenband vies en slecht wordt. Wat zijn jullie ervaringen? Ik vroeg me ook af of de draagzakken in het begin wel fijn zijn omdat het kindje er helemaal in zit. Of valt dat wel mee? Misschien is dat het gevoel alleen.
Ik gebruik mijn bondolino dagelijks en klittenband is nog prima, ook na het wassen. Ik ben de bondolino gaan gebruiken toen mijn dochter 4 maanden was, daarvoor droeg ik haar in een rekbare doek. Maar dat vond ik te warm worden.