Hi Meiden! Vanaf donderdag positieve Action zwangerschapstesten (geen knal, maar wel goed zichtbaar), gister een clear blue gedaan met als uitslag zwanger 1-2 weken! Helemaal happy! Vanmorgen naar toilet geweest en zag toch wat roze/rood bloed Net een nieuwe Action zwangerschapstest gedaan, met dit als resultaat.. iemand hier ervaring mee?! Zo spannend allemaal en bij alles ga je nadenken en afvragen is het wel goed..
Het kan beide kanten op. Het kan innesteling zijn of een miskraam worden. Ik heb zelf alleen ervaring met dat tweede.
Is helaas afwachten.. Had tijdje terug ook een topic en mijn zwangerschapstesten en dat ik bloedverlies had.. Inmiddels 2 keer een goede echo gehad en afgelopen week het hartje kunnen horen bij controle verloskundige.. Sterkte met afwachten die onzekerheid is killing!
Ik heb zelf zowel deze zwangerschap als de vorige helderrood bloed gehad rond de dag dat ik ongesteld moest worden. Ook best veel, zoveel dat ik ervan schrok iig. Ook de eerste weken nog af en toe wat bruin bloed. Mijn tip is om niet steeds te blijven testen. Je maakt jezelf er helemaal gek mee, en het helpt niet. Het kan, zeker op Deze termijn, misgaan, maar bedenk: er zijn gelukkig veel Meer zwangerschappen die gewoon goed gaan...! Gefeliciteerd!
Je bent duidelijk zwanger. Ik heb bij mijn eerste zwangerschap veel lichtroze, tot rood bloedverlies gehad rond de 5-6 weken, in het midden nog eens en rond 38 weken nog eens. Steeds alles goed nagekeken en niets aan de hand (laagliggende placenta, wat mogelijk de oorzaak was). Nu een prachtig zoontje van 2 jaar. Ik heb echter ook twee vroege miskramen meegemaakt, die ook met bloedverlies startten... Dat begon met bruin verlies en was heel snel veel helderder rood en veel meer. Bij mijn huidige zwangerschap in het geheel geen last gehad van bloedverlies. Het kan dus twee kanten op. Ik hoop dat het bij jou gewoon allemaal hartstikke goed gaat!
Lopen je testen wel op? Bloedverlies en aflopende zwangerschapstesten lijkt me niet een goed teken.. Ik heb flink wat bloedverlies gehad, 5 weken lang, maar de testen liepen op, ook de bloedtesten. Maar spannend was het wel.. zenuwslopend..
Hi meiden! Dank voor jullie reacties! De test geeft nog steeds twee streepjes aan, deze js van vanmorgen! Het valt me op dat de roze achtige kleur tijdens afvegen op het wc papiertje eigenlijk alleen smorgens bij de eerste keer plassen wat zichtbaar is. de rest van de dag is er niks aan de hand zeg maar. Verder ook nergens last van, niet misselijk, niet moe, geen gevoelige borsten etc, maar dat zal vast nog komen allemaal als het natuurlijk goed blijft aan! Morgen een weekje met vakantie, en daarna de huisarts en verloskundige bellen
Hier bij alle zwangerschappen bloed gehad. Bij de een wat eerder of meer dan de ander. Het hoeft niks te zeggen. Er zijn miskramen die zo beginnen, maar er zijn helaas ook volop vrouwen wiens lijf dat niet zelf oplost en dus nooit iets gemerkt hebben... Je weet het immers niet. De eerste periode is gewoon spannend.
Mag ik vragen hoe ver je denkt te zitten? Ik vind namelijk dat je test ten op zichte van de eerste foto niet echt is opgelopen..? En ik wil je echt niet bang maken en gun je alles, laat dat even voorop staan
Wat spannend! Ik heb bij alledrie m'n zw Innestelingsbloeding gehad. En gelukkig altijd goed gegaan. Hopelijk voor jou ook!
Hi! Sorry vanwege vakantie beetje een late reactie. Ik heb geen idee waar ik zit omdat het de eerste maand is dat ik de pil niet geslikt heb.. 11 aug begon m'n laatste menstruatie, maar geen idee wat de lengte is van m'n cyclus.. Clear blue test gaf aan 1-2 weken zwanger. Heb geen "gekleurd" verlies meer gehad verder. Woensdag komen we terug van vakantie dus dan ga ik de huisarts maar eens bellen hoe en wat..
Je hoeft de huisarts niet te bellen hoor. Gewoon de verloskundige bellen en je verhaal uitleggen. Misschien mag je dan langskomen voor een vroege echo
Hi meiden! Toch nog even een berichtje! Terug van vakantie nogmaals een clear blue gedaan en die gaf nu zwanger 2-3 aan! 12?okt eerste echo gepland staan, super spannend! Als clear blue 2-3 aanheeft hoelang ben je dan eigenlijk "echt" zwanger. In de bijsluiter staat dat de huisarts dan rekent tussen 4-5 weken maar aangezien ik geen idee heb hoelang mn cyclus duurt omdat het de eerste ronde na stoppen direct raak was kan ik niet echt rekenen wat de uitgerekende datum gaat zijn. Natuurlijk krijg ik daar 12okt meer duidelijkheid over maar toch al zo nieuwsgierig hehe
Als de ClearBlue 2-3 aangeeft dan komt het HCG-gehalte in je bloed overeen met een zwangerschapsduur van 4-5 weken zoals inderdaad ook aangegeven in de gebruiksaanwijzing