Ik stond de hele week op de weegschaal en het bleef 76 zeggen, nu stond ik net op de weegschaal en het zei 82, ik heb niet bijster veel gegeten en ik ben bijna 20 weken zwanger, is dit niet veels te veel, en veels te snel?
Nee hoor, de een komt veel en snel bij en de ander niet. Ik zat op 6kilo met bijna 28weken. Maar kwam bijvoorbeeld in het begin niet zo veel aan.
Ohhh sorry daar heb ik overheen gelezen. Maar uhh dat kan gewoon niet kloppen! Is de weegschaal niet "ineens" kapot? Lijtk me sterk dat je zo snel zoveel bent aangekomen.
Niet dat ik weet, het is geen digitale weegschaal..En ja als het 6 kilo in 20 weken was zal ik het niet erg vinden..Maar 6 in 1 dag
Is het tijdstip dat je gewogen hebt niet anders. Eerst 'sochtends nu 's avonds. Ik had laatst ook in 2 dagen tijd 5kilo verschil maar dat is dan vocht.