Weer zo'n heerlijke vraag maar wil het toch graag weten. Ik verloor vanochtend veel slijm na het plassen maar er zat geen bloed bij. Is dit dan toch mijn slijmprop geweest? Ook heb ik een heel beurs gevoel bij mijn schaambeen. Ze heeft maandag wel flink zitten duwen daar maar weet niet of dit tekenen zijn dat het gaat beginnen. Dat zou ik niet erg vinden
Het kan inderdaad je slijmprop zijn (kijk eens bij augustusmama's rond pagina 1160) maar dat hoeft nog niet te betekenen dat je snel gaat bevallen. Het lijkt trouwens wel waarschijnlijk hè? Je bent tenslotte al bijna 40 weken! Veel succes!
Inderdaad bijna 40 weken maar ik heb ook gelezen dat zo'n slijmprop niets zegt dus ik ga me nog maar niet teveel verheugen.