@frannie normaal is het minimaal 36 weken 2 kilo en geen zuurstof en sonde voeding meer maar omdat ik een ervaren ouder ben en de neonatoloog heel goed ken. Zelf thuis zuurstof en sonde voeding kan geven zijn alleen de voorwaardes dat ze 36 weken moet zijn en 2 kilo liefst zonder zuurstof maar sonde voeding is geen probleen dat kunnen we thuis ook afbouwen. Blijkt er dat er met 36 weken nog steeds zuurstof nodig is mag ze ook met zuurstof en sonde voeding naar huis . Inmiddels staat de flow op 0.15 liter per minuut en is ze over verhuisd van een couveuse naar een warmtebedje. Ze is vanmorgen voor het eerst in bad gegaan en ze vond het heerlijk!. Nu lekker kleertjes aan en zag ze er helemaal uit als baby!. Vanaf morgen gaan we flesje proberen. Met kleine stappen komen we er wel!
Dat is fijn! Dat is dan het voordeel van je ervaring 😁. Wij mochten ons meisje ook mee met sonde gelukkig. Wel als allereerste ouders op eigen verzoek.
Wat geweldig dat het zo goed gaat. Wow dat speentje naast haar. Zo kan je goed zien hoe klein ze eigenlijk nog is. Want zo op de foto is het al een hele dame
Wat fijn dat ze het zo goed doet en wat ziet ze er prachtig uit😍. Het einde komt eindelijk in zicht voor jullie, de weken kunnen worden afgeteld.
Nog 2 weken ongeveer! Ze is vandaag 34 weken zwangerschap en zit met haar zuurstof 0.07 liter per minuut vanaf maandag gaat ze trainen zonder. Ze weegt 1570 gram en begint te drinken hopelijk dat ze snel van zuurstof af is dan is het alleen nog dat ze 2 kilo moet wegen. En dan mag ze mee want sondevoeding kan ik thuis ook afbouwen.
Wow... wat goed!!! Ik heb echt zoveel respect meid... wat een zware trip is dit geweest zeg! Je zal vast je momenten hebben maar ik vind je erg sterk over komen.
@miracles opzich valt dat best mee met die momenten. Alleen in het begin had ik er een paar. Het werkt natuurlijk wel mee dat het niet de eerste x is dat ik het mee maak. Vreemd genoeg kan ik toch die geduld blijven opbrengen ik weet niet beter. Ik denk eerder dat als ze eenmaal 36 weken is en ze mag niet mee dat het dan gaat komen qua momenten.
Owja en haar zuurstof staat nu op 0.05 dus echt bijna niks!. Ze had hem vandaag er uitgetrokken maar de verpleging heb niks door gehad. Dus wie weet hoelang ze zonder heeft gelegen misschien 3 uurtjes of misschien een uur. Maar haar saturatie bleef strak op 99% dus ze geeft het nu ook wel aan dat ze er klaar mee is
Wat een goed nieuws meid! Foto's blijven welkom hoor Zei je nou een poos geleden dat ze iets aan haar longetjes kon overhouden Door de beademing? Kunnen ze dat nu al zien of is de schade beperkt gebleven?
Nee omdat ondanks dat ze 34 weken is nog steeds zuurstof nodig heeft denken ze wel dat ze longschade heeft maar in hoe ver kunnen ze niet zeggen dat durven ze pas te zeggen rond 36 weken
Aahh wat een vechtertje! Had je gevolgd maar niet gereageerd. Als goed begreep was het mede door fouten in het Ziekenhuis weer zo ver gekomen? Onze zoon is prematuur in het lievensberg nu Bravis geboren. Ondanks vele malen te gaan met klachten en verkorten bmm wilden ze toen niks doen want alles was binnen de marge. Nu is hij geboren door gebroken vliezen maar had al 3 cm ontsluiting. Nu gaan we voor een tweede en zijn op gesprek geweest. En willen ze helemaal niks ter preventie doen....
Jep door de fouten van bravis. Ze wisten dondersgoed dat ik voor de derde x te vroeg kon bevallen en toch probeerde ze me toen ik opgenomen was me naar huis toe te sturen onder het mom van er is niks aan de hand. Naja de niks aan de hand ligt nu in een warmtebedje en is ondertussen 10 weken oud.
Mag ik vragen welke gynaecoloog? Ik vind het verhaal van hun dag met gebroken vliezen niks gedaan word bij een tweede bullshit namelijk. Iedereen weet dondersgoed dat het door de weeen en hardebuiken kwam. Hoe gaat het nu met jullie wondertje? Wat goed dat ze in een warmte bedje lig!