Weet je zeker dat deze mail afkomstig is van je huisarts? Ik kan me niet voorstellen dat een universitair geschoold persoon een email kan sturen met zoveel straattaal en spelfouten, laat staan dr manier van communiceren. Als ik jou was zou ik de huisarts even opbellen over deze email en verder vertrouwen op wat het ziekenhuispersoneel en de verloskundige jou vertellen.
ja zoontje is 3 jaar en pas op hoor, die kleine kereltjes snappen meer dan wat wij denken ze weten echt veel alleen kunnen ze zich misschien niet zo goed uitdrukken maar hij zal wel snappen dat mama naar ziekenhuis moet voor te rusten voor babytje
Haha ik verzin dit? Nou goed, zelf weet ik dat het van hem afkomstig is. Kan moeilijk zijn adres hier erbij zetten.. ieder mag denken wat ie wil, maar mij heeft hij heel veel pijn gedaan met deze mail.
Lief ukoldaatje, laat je niet gek maken hoor!! Ik geloof je wel. Als de HA een kennis van de fam is, vind ik zulke 'taal' niet 'raar' (wel ongepast van zijn kant!! :x) Laat je niet kisten door de mail en door reacties hier..
1 tip, ik zou even een afspraak inplannen en even een gesprekje met deze aangaan. Ik weet niet wat jij hebt gemaild, maar deze HA mag weleens gaan verklaren waarom hij zo onprofessioneel communiceert met zijn patiënten? Lijkt eerder een vriendje van je dan een professional. En ook nog eens via de mail? Ik denk niet dat mensen niet geloven dat jij dit verzint, maar ik denk dat mensen gewoonweg niet bevatten dat een volleerd en beëdigd huisarts op deze wijze met zijn patiënten verkeerd! Succes ermee!
Uhm inplannen...laat hem ff bij jou visiteren! Want jij mag nergens heen idd!..alhoewel stress is niet goed. Loslaten en het later oppakken of als je kerel welbespraakt is ff met jullie ha laten praten.
Jezus wat een belachelijke mail.. Dan kan hij wel een goede kennis van de familie zijn maar hij is ook nog steeds jouw huisarts.. Totaal geen professionaliteit en hij veroorzaak onnodig stress door zo'n mail te sturen.. Hij zal je vast willen helpen en het beste met je voor hebben, maar op deze manier ga je niet met patiënten om.. Ik zou daarom ook geen contact meer met hem hebben tot na de bevalling, dit levert alleen maar stress op.. Klacht indienen en na je bevalling en kraamtijd eens een gesprekje met hem plannen als je hier nog behoefte aan hebt.. Ik had iig een andere huisarts gezocht, wie denkt hij wel niet dat hij is!
Ja ik heb vreetbuien gehad. Heb 5 missed abortions gehad en ik kreeg van de onzekerheid en spanningen vreetbuien. Ik heb Hashimoto en kwam elke maand bij hem op controle hiervoor en hij deed dan meteen de zw controles extra. Hij is altijd tegen verloskundigen geweest, hij is al in de 60. Als de verloskundige me wat zei en ik vertelde hem dat, dan was dat geen waar of onzin of belachelijk. Ik wilde voor de hashimoto graag naar de internist tijdens de zwangerschap. Dat schoof hij telkens van de tafel, want in het ziekenhuis zouden ze dat niet goed in de gaten hoduen. Toen had ik het erover met de verloskundige en die zei ms moet je de controles mbt zw bij ons houden en niet bij hem. Dat heb ik toen gedaan. Hij alleen de schildklier, hij was daar niet mee eens. Met de gtt ben ik ook voor de schildklier overgestapt naar de internist, daar is hij ook nog steeds boos over. Want die houden me niet goed in de gaten. Deze arts heb ik al vanaf baby af aan. Hij is een kennis van de fam en ik heb prive wat voor hem gedaan (ritjes gereden om mensen op te halen of weg te brengen die bij hem op visite waren prive maar dan had hij geen tijd om ze te halen).. Dus het is niet zo dat ik een normale ha band heb met m zeg maar. Ik kwam ook teveel aan in het begin, maar een soepdieet, dus alleen soep, dat hield ik niet vol. Hij wilde me drastisch laten vermageren. Hij heeft wel een beetje gelijk.. Maar na dat akkefietje met de soepdieet, ben ik me aan leefregels gaan houden. Al was ik toen al behoorlijk gegroeid zoals jullie lezen. Deels heeft hij wel gelijk, maar om nou direct te zeggen dat artsen in het ziekenhuis geen kennis hebben, dat ze maar wat doen...ONZIN.
Ik was vroeger vriendin met zijn dochter en zorgde voor hun paarden tijdens hun vakanties. Kwam er dus ook prive. Denk dat dat voor de verwarring zorgt. Maar dan nog, vind ik, ik heb hem vanuit mijn ziekenhuis bed, een mail gedaan met de vraag of het gevolgen heeft net na de bevalling voor het kindje nu het zo voor loopt. Toen zei ik ook nog dat bij hen in de apotheek, zit bij hem in de praktijk, ze me de verkeerde insuline hadden gegeven.. En toen kreeg ik dit terug.
Omdat hij zo bekrompen en ouderwets denkt, ben ik naar de verloskundige gegaan. Lees mijn topic maar es terug over dat soepdieet. Ik had het geloof ik genoemd: ik word gek van mijn huisarts ofzo. Daar begon hij erover dat de vrouwen in afrika allemaal gezonde kindjes op de wereld zetten en allemaal ondervoed zijn. Dus dat ik veel te veel at. Ik mocht van hem 1 boterham smorgesn en zei hij ook die verbrand je niet...en 1 tussen de middag, die zou ik ook niet verbranden, en dan derest die soep.
Verloskundige hier hield heel proffessioneel haar mening voor zich, maar vond wel dat dit over de schreef gaat.
Dat gevoel kreeg ik ook, alsof ik met hem getrouwd ben, ja dan kan je zulke dingen zeggen..maar ik had een mail gedaan in de vorm van patient-huisarts. Deed en doet me echt pijn.
Erg zeg...vreselijk. Alsof je niet alleen maar het goede wil voor je kindje.. Ik rook niet drink niet gebruik geen drugs, hou me aan de leefregels, slik vitamines.... DOe er alles aan zodat de kleine alles krijgt wat ie nodig heeft.
Ik las dit vanmorgen op mijn telefoon toen ik net wakker was. Ik heb zo gejankt dat de verpleegster die binnenkwam dacht dat ik weet ik veel wat had... Heb gezegd dat ik een hormonendipje had. Idd heb er buikpijn van gekregen. Overstappen ga ik nou toch maar es doen. Ze werken er met 2 ha en je kan soms aangeven bij wie je wil.
Nou zeg dat wel, dreig helemaal gek te worden inmiddels door al de verschillende meningen van de gyns en verloskundigen hier, en dan als klapper die mail.. Bah.. Nou dat gevoel krijg ik ook, alsof hij zich gepasseerd voel als ik kies voor een internist of voor een verloskundige of gyn. Ik had rond 16 weken de vraag of hij me door wilde verwijzen naar de gyn, omdat ik toch die schildklierafwijking had, en al overgewicht had, dacht ik bij de gyn op mijn plek te zijn. Hij vond dat ik daar idd heen zou kunnen, maaaaaaaaaaar hij zou me veel beter kunnen begeleiden en het ziekenhuis zou niet alles in de gaten houden. Ben dus bij de verloskunidge gebleven zolang dat kon.
Klinkt inderdaad alsof je huisarts zich gepasseerd voelt, ik zou zelf ook overstappen van huisarts na zo'n mail. Ik zou er op dit moment even niets mee doen, je hebt al genoeg stress. Laat dit maar wachten tot na de kraamtijd en voorlopig even geen contact meer met hem. Afvallen tijdens de zwangerschap is toch helemaal niet goed, dan komen er allemaal schadelijke afvalstoffen vrij. Veel te weinig voor een zwangere, twee boterhammen en wat soep!! Natuurlijk is overgewicht ook niet goed, maar dat weet je zelf ook heus wel. Ben je morgen 32 weken? Dan hoefde je in ieder geval niet naar een ander ziekenhuis toch? Dat zou mooi zijn.
Ga jij eens ff heeeeeeel gauw een dikke klacht indienen bij een vereniging voor huisartsen NIET NORMAAL! jeeeeeeeetje zeg wat een oetlul Wat hij uitkraamt zeg, wow!! En ook nog eens tientallen spelfouten ook Weet je wel zeker dat hij zijn huisarts papieren heeft? Kan me niet voorstellen dat zo'n randdebiel huisarts is Ik zou er zeker werk van maken en dit voorleggen aan een onafhankelijke commissie. Zo'n man is niet in staat huisarts te zijn, brengt alleen maar schade toe aan anderen zo te lezen Dikke knuf meid, en laat die man lullen, die spoort niet. Had zeker teveel wijntjes op of een kilo drugs als je zo tegen een patiënt praat!!