23uur vliezen gebroken en gelijk weeën en s`morgen om 9:55 geboren!! Hoop voor je dat het is begonnen meid!!
Nou het is nog niet begonnen helaas. Als het morgenochtend nog niet begonnen is ga ik ingeleid worden.....
aah wat *** voor je meid!! Maar het mooi is dat je in ieder geval morgen gaat beginnen aan je bevalling aaaaaahhhhhhhhh Heel heel veel succes en zet m op meid!!
Hoi, Bij mijn zoon braken de vliezen maandagochtend om 05.00 Maandagavond voor een CTG naar het ziekenhuis en alles was goed, maar geen weeen activiteit. Dinsdagochtend melden in ziekenhuis, maar ik was nog helemaal niet inleidbaar. Barmoedermond nog niet rijp en koppie lag nog erg hoog. Die dinsdagochtend gel gekregen voor rijping baarmoedermond, maar ook dat had weinig effect. Pas vanaf dinsdagavond 23.00 wat harde buiken en vanaf 01.00 's nachts begonnen lichte weeen. Die hele nacht weeeen gehad, maar was nog goed te doen. Woesndagochtend pas 2 cm ontsluiting en om 07.00 aan het infuus om ingeleid te worden. Woensdagmiddag om half 4 is Senna geboren; 60 uur na het breken van de vliezen. Ik ben nu ook weer bijna uitgerekend en hoop zo erg dat het niet weer begint met het breken van de vliezen! Succes nog vandaag. Hoop dat het zelf op gang komt en anders heb je morgen je kindje in je armen!
Misschien begin je nog spontaan te weeen Houdt je er wel rekening mee dat je na de bevalling 24 tot 48 uur moet blijven ivm langdurig gebroken vliezen? Veel succes morgen! Kwebbel
oh wat spannend zeg! Hopelijk gaat de bevalling snel beginnen. **Vraag me altijd af hoe vrouwen nog 'van alles' kunnen doen als de vliezen gebroken zijn? Zoals naar het ziekenhuis en weer terug enzo.... dan wordt alles toch steeds hartstikke nat? Bij mij was het destijds echt een vloedgolf, had niet meer weg kunnen gaan ofzo! Is dat dan bij iedereen anders??** Zet um op straks meid!!
Makkie, In het begin heb je inderdaad een vloedgolf. Maar ik geloof dat het hoofdje van het kindje ook het een en ander tegenhoud. En maandverband/kraamverband is erg handig
Klopt, in eerste instantie idd een flinke golf, daarna valt het wel mee. Bij mij kwam er eens in de zoveel tijd weer een klein golfje uit, maar dat was meestal als ik opstond (hoewel het er meestal pas echt uitkwam als ik op de wc zat, hoor). Ik zat/lag dan ook telkens op van die celstof matjes, zodat ik de bank of de autostoelen niet voor eeuwig zou verzieken, hahahaha!
Bij mij begon het druppelgewijs (hoge vliesscheur). En steeds kwam er een beetje meer. Ik ben 2 dagen later met geknepen billen naar het ziekenhuis gegaan hoor, want tegen die tijd kwam het wel met golven. @kleintjevoorons; veel succes! spannend...
mijn vliezen braken om 23 uur, de weeen kwamen binnen twee uur wel op gang, de volgende ochtend om half 9 was onze zoon er!
Bij de eerste braken mijn vliezen op zaterdagmorgen 8.00 uur. De andere morgen om 9 uur in het zh zijn. Alles zager nog goed uit. Maar noggeen wee te bekennen. Maandag zouden ze dan gaan inleiden als er nog niks was gebeurd, maar gelukkig kreeg ik zondagmiddag lichte weeën en 's avonds om half 11 was ze er. Bij de tweede, braken mijn vliezen ook spontaan met 34 weken en dat kwam echt als een vloedgolf eruit. Ik zat dus in de alleen in de auto. Alles was toen zeiknat, tot mijn schoenen toe. Bleek dus, dat ze in stuit lag en dan heb je idd geen 'stopje' om het vruchtwater een beetje tegen te houden. Maar de weeën begonnen toen wel langzaam op gang te komen. Ze was er toen in een paar uur.
ik zou eigenlijk ingeleid worden alleen snachts braken de vliezen vanzelf. er kwam idd een vloedgolf uit. de weeen kwamen gelukkig 10 min later al. het vruchtwater bleef maar stromen als ik van houding veranderde haha. 10 uur later is sem geboren dus eigenlijk is het allemaal lekker snel gegaan