Hier ook in stilte meegelezen de afgelopen weken... Had zo gehoopt op een wonder voor jullie! Een dikke proficiat met de geboorte van jullie zoontje en heel veel sterkte in deze moeilijke periode...
Gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon en gecondoleerd met het overlijden van jullie zoon. Heel veel sterkte met dit verschrikkelijke verlies!
Gefeliciteerd met jullie zoontje.. Wat oneerlijk dat jullie hem meteen weer moeten laten gaan. Fijn dat er mooie foto´s zijn gemaakt. Sterkte voor jou en je partner. X
Wat heftig allemaal! Gefeliciteerd met de geboorte van jullie mooie mannetje en ook gecondoleerd. Wil jullie alle kracht toewensen! En andere dames, wat een meeleven en liefde is er op dit forum, zoveel lieve berichten voor ts. Super!
Gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon en gecondoleerd met het grote verlies. Wat goed dat je zo in je eigen tempo afscheid kan nemen, geniet aan hem en knuffel hem zo veel mogelijk. Ik heb een aahanger bij een Goudsmit besteld. Ik kan zijn gegevens voor je opzoeken. Je kan alles precies zo laten ontwerpen als jij wilt. Ik wilde (voor mijn vader) geen standaard hangertje hebben. En deze Goudsmit was ontzettend lief, dacht echt met je mee etc. Heel veel sterkte de komende tijd
Hier een stille meelezer. Maar moest reageren. Wil wel 1000 dingen zeggen maar er komt weinig uit. Wil jullie heel veel sterkte wensen en dat jij en je partner de kracht mogen krijgen dit oh zo grote verlies een mooi warm plaatsje te geven. Jullie zoontje is in goede handen daarboven, God zal over hem waken. Liefs 🌹🌺🌹
Hier ook een stille meelezer. Ik had zo gehoopt op een wonder. Gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon en heel veel sterkte de komende tijd.
Heel veel sterkte met het verlies van jullie prachtige zoontje. Met tranen in de ogen heb ik je laatste bericht gelezen.. Erg verdrietig dit. Ik heb er verder geen woorden voor.. Heel veel sterkte!
Gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon en gecondoleerd met het overlijden van jullie zoon Heel veel sterkte de komende tijd!
Gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoontje en gecondoleerd met het grote verlies. Ik weet zeker dat hij trots op jullie is, wat zijn jullie sterk geweest! Heel veel sterkte de komende tijd!
Tranen in mijn ogen. Wat verschrikkelijk hetgeen dat jullie is overkomen. Ik wil jullie ongelooflijk veel kracht en sterkte toewensen met dit onmenselijke grote verlies.
Jeetje wat een liefde straalt er uit je bericht. Proficiat met jullie zoon en wat inmens verdrietig dat jullie alweer zo snel afscheid moeten nemen. Heel veel sterkte.
Ik heb jouw bericht echt met tranen in mijn ogen zitten lezen. Wat zijn jullie belachelijk sterk zeg! Ik heb zoveel respect voor jullie hoe jullie hier mee omgaan. Jullie kleine mannetje heeft gigantisch geboft met zulke lieve en sterke ouders. En terecht dat je trots bent op dat kleine sterke ventje. Geniet nog even van jullie mooie mannetje en heel veel sterkte met het afscheid nemen. Een hele dikke knuffel meis!
Ook ik wens jullie proficiat met de geboorte van jullie kleine vechter! Heel veel sterkte tijdens deze moeilijke periode. Wat lees ik telkens met veel bewondering jouw berichten, zo sterk en met liefde geschreven.