Ruim 39 weken zwanger, niet kunnen strippen. Wie toch snel bevallen?

Discussie in 'De bevalling' gestart door Dreamz3, 22 mei 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Dreamz3

    Dreamz3 Fanatiek lid

    9 dec 2010
    3.297
    96
    48
    Hallo dames,

    Ik ben nu ruim 39 weken zwanger en loop al sinds 33 weken met perioden van harde buiken.
    Vandaag was het weer raak en ik heb de vk gebeld omdat ik er zo doorheen zit, dat ik had gehoopt dat ze me misschien kon strippen zodat de bevalling wellicht een zetje had kunnen krijgen.
    Helaas hebben de harde buiken/voorweeen niet het gewenste resultaat gehad.
    De baarmoedermond is wel zacht en wat korter geworden, maar helaas is er nog maar 1 cm ontsluiting, dus 1 cm te weinig om te strippen.
    Omdat ik bang ben dat de baby nooit uit zichzelf komt, vroeg ik me af of er dames zijn die een dergelijke situatie hebben meegemaakt en of je toch snel spontaan bevallen bent.
     
  2. Imrw

    Imrw Bekend lid

    1 jul 2012
    810
    20
    18
    NULL
    NULL
    Wat gek ik ben destijds wel met 1 cm gestript!
    Hoop dat jullie kindje zich snel meld en dat jullie lekker kunnen gaan genieten
     
  3. jp87

    jp87 Actief lid

    26 okt 2011
    275
    22
    18
    Hier bij alle 2 kids veel last gehad van harde buiken vanaf 28 weken.
    Nooit uitzichzelf doorgezet wel 1-2 cm ontsluiting. Strippen heeft niets geholpen.
    Uiteindelijk bij alle 2 op de uitgetekende datum ingeleid.
    Geen positief verhaal dus voor jou nu
    Succes nog ff
     
  4. Ingtwiede

    Ingtwiede Actief lid

    18 jul 2013
    299
    52
    28
    Ik was met 40+6 nog niet te strippen,
    Een inleiding gepland voor 41+1, maar de nacht voor de inleiding begon het spontaan. 😃

    Wel is het vanaf het moment van inwendig onderzoek begonnen met rommelen dus dat heeft uiteindelijk wel wat gedaan.
    Hopelijk begint het bij jou ook gewoon vanzelf.
     
  5. Jenala

    Jenala Fanatiek lid

    16 apr 2010
    1.906
    60
    48
    Bij mijn dochter had ik ook veel harde buiken en voorweeen. Met 39.5 had ik een afspraak bij de vk, maar toen zat alles nog potdicht dus niet kunnen strippen. Met 39.6 zijn spontaan mn vliezen gebroken en mn dochter is op de uitgerekende datum geboren.
     
  6. moekkie

    moekkie Actief lid

    21 nov 2015
    350
    0
    0
    NULL
    NULL
    Bij de tweede gekeken bij 39 weken precies of strippen mogelijk was, dit was op zich wel mogelijk, 2a3 cm, maar meneertje lag nog niet ingedaald dus vonden ze dit te gevaarlijk.
    Waarschijnlijk door het toucheren toch begonnen, want die nacht braken de vliezen en 4 uur later was hij er :)
    Het kan ineens snel gaan!
     
  7. Dreamz3

    Dreamz3 Fanatiek lid

    9 dec 2010
    3.297
    96
    48
    Bedankt voor jullie antwoorden, doet me goed om te lezen dat het toch spontaan kan beginnen.
     
  8. AnneRose

    AnneRose Bekend lid

    10 aug 2015
    643
    0
    0
    Ik moet zeggen het verbaast mij nog steeds dat sommige verloskundigen zo vroeg al strippen! Hier doen ze dat pas bij 41 weken, omdat het vanaf die tijd pas bewezen effect geeft. Ik had 1cm, ben gestript maar het heeft niets uitgehaald helaas.
    Nu 41+3 en er gebeurt nog altijd niets hierbinnen..
    Dus geen positieve ervaring hier!
     
  9. DEMADE

    DEMADE Fanatiek lid

    27 jan 2015
    1.547
    4
    38
    NULL
    Overijssel
    Hier hebben ze mij pas gestript toen ik over de 40 weken was, eerder wouden ze niet doen bij mij! Uiteindelijk 3x gestript, ingeleid en bevallen dmv keizersnede.

    Zegt echt werkelijk waar helemaal niks! Je lichaam is er klaar voor of helemaal niet, doordat je nog maar 1 cm hebt, de baarmoeder nog niet helemaal verweekt is, is je lichaam er schijnbaar nog niet helemaal klaar voor om te bevallen en je kindje ook niet.
     

Deel Deze Pagina