Het is toch zeker niet de bedoeling om met zo'n nat doekje tussen de schaamlipjes te vegen? Dat doe ik alleen als daar poep terecht is gekomen.
Natuurlijk! Doe het bij mijn zoontje ook altijd, en die heeft nog nooit rare plekjes of luieruitslag ervan gekregen. Lekker fris! En inderdaad, je doet zelf na t plassen toch ook afvegen..
Bij mijn zoon doe ik het af en toe, als de boel plakkerig is zeg maar. Bij mijn dochter heb ik het nooit gedaan en ze heeft nog nooit luieruitslag gehad, dus waar veel van jullie bang voor zijn is dikke onzin hoor!
De mensen die zo bang zijn voor plakkerige plasbillen... Verschonen jullie dan ook meteen na ieder plasje? Kindjes lopen toch uren met natte luiers rond, wat maakt dat ene doekje dan voor verschil, na een paar minuten plassen ze alweer... Begrijp dat niet hoor.
nee, soms doe ik sophie al staande een schone luier om, dan gebruik ik geen doekje. dit gebeurt natuurlijk alleen bij een plas luier.
hier ook niet.. en eigenlijk zijn er al wel genoeg goede reacties gegeven waarom niet . Alleen smorgens af en toe, als haar luier écht verzopen is..
Ik gebruik wel altijd een doekje, maar dat komt doordat Sam nog weleens wil plassen tijdens het verschonen. Een doekje over zijn piemeltje zorgt ervoor dat ik niet zeiknat wordt