Heb even jullie hulp nodig..... we komen er samen niet uit. We willen op de gehele bovenverdieping laminaat leggen, in alle slaapkamers en op de overloop. Welke zouden jullie kiezen? A...eiken http://www.ikea.com/PIAimages/30498_PE119081_S3.jpg B...geantiquiseerd http://www.ikea.com/PIAimages/30496_PE119079_S3.jpg C...wir http://www.ikea.com/PIAimages/57550_PE163131_S3.jpg
Tip: denk wel aan goede geluidsisolatie als ondervloer. Daar hebben wij nu namelijk spijt van. We hebben wel isolatie tegen vocht, maar niet tegen geluid.
Ik vind die tweede het mooiste. Ga je laminaat kopen bij de Ikea? Wij hebben daar ook gekeken en vonden de kwaliteit niet goed. Als je met je nagel over de zijkanten krabte, krabte je er zo wat af.
Wij hebben ook laminaat van Ikea gekocht en was niks mis mee. Kijk maar bij ikea zelf daar lopen er echt duizenden mensen over heen en ziet het er ook nog goed uit.
@ Elmo...idd dat is het, maar gezien het in alle slaapkamers komt is het moeilijk kiezen. De een staat mooier in de ene kamer en de andere in een andere kamer. @ Loesjuh...we halen het idd bij de ikea [vanwege de prijs]. We wonen nu nog in een huurhuis, maar hopen als mijn man over een aantal jaar klaar is met z'n opleiding te kopen. @ Prinses...we hebben er eentje gekozen met geluidsisolatie.
Wij hebben die 2e (antiek) net 2 weken geleden in de babykamer gelegt! En het is super mooi! Het is echt een hele mooi kleur en wil het het liefst over de gehele boven verdieping, maar daar ligt al ander laminaat. Precies dezelfde dus, van de ikea! Ja super spul, en wij vinden de kwaliteit ok! (we hebben witte babymeubeltjes, en dat staat super op die donkere vloer, en..je ziet het vuil niet goe dliggen hahaha ook belangrijk!(vooral met al die katten haren!) kus miek
Antique. Bij ons hebben we door het hele huis een soort van 'boerderijvloer' laten leggen. Als je de rest licht van kleur laat (wit gelakt) heb je modern en klassiek bij elkaar. Zo heb ik ook een witte keuken met een koloniaalbruin composiet aanrechtblad.
Wij hebben B!Staat super,Vince heeft witte meubels en staat erg mooi. Zelf hebben we ook antiek gebeitse meubels op de slaapkamer en mijn dochter heeft alles kersen,echt heel mooi! Succes met kiezen Liefs Claudia
Wij hebben kastanje (oud kastanje, oid) en dat lijkt nog het meest op B. B vind ik dus het mooist en het meest sfeervol.