Hallo, waar hebben ze vrouwelijke jassen? Ik zoek zoiets als dit Stylish Turn-Down Neck Long Sleeve Spliced Button Design Lace-Up Women's Coat, CAMEL, M in Jackets & Coats | DressLily.com Solid Color Noble Style Worsted Turn-Down Collar Long Sleeves Women's Coat, BLACK, M in Jackets & Coats | DressLily.com Model is zo wel duidelijk denk ik. Ik denk dat als ik de standaard winkels in de stad af ga, dat ze dan niets hebben dus die tijd wil ik me besparen. Groetjes
Succes. Ik was ook opzoek naar zoiets. Die zijn misschien bij desigual te verkrijgen , maar daar moet je vsn houden. Verder heb ik veel winkels gehad en nergens zo'n model kunnen vinden. Heb maar een andere jas gekocht.
O helemaal mijn smaak...erg leuk. Ik kijk even mee. Ik heb nu wel iets redelijk vrouwelijk...maar niet zo mooi als dit
Ik heb er eentje bij een lokale charity shop gevonden, maar je ziet dit soort jassen sowieso meer hier in London, Camden hangt er vol mee. Ik heb ook deze uit China besteld New Arrival Exquisite Solid Color Synthetic Wool Overcoat : Tidebuy.com Kwaliteit is redelijk, zeker voor dat geld.
Ik had nooooit die website moeten openen Staan leuke dingen op zeg, van het weekend eens op mijn gemakje gaan kijken. Ben je toevallig bekend met die website? Is het te vertrouwen en hoe is de kwaliteit?
Ik heb ze beide besteld. De eerste jas heb ik al binnen, maar is helaas te wat klein. Kwaliteit is voor die prijs prima te noemen. De tweede jas is dezelfde maat (geen andere meer te krijgen), dus zal ook te klein zijn. Met andere woorden: ze zijn over te nemen! Deze link doet het niet? Zijn er ook websites die die jassen verkopen?
Geen idee, over het algemeen valt dat allemaal buiten mijn budget, dus het is of charity shops (soort kringloop) of uit China wat ik bestel.
Sandana welke maat is het? Ik vind ze geweldig! Heb geen credit card dus kan zelf niets bestellen.. 😧 misschien maar goed ook haha
Dit is oom een betrouwbare China website. Let wel op dat je onder de 30 euro blijft anders betaal je invoerrechten. Groothandel- China groothandel - Professionele Chinese groothandelaar - Dropshipping uit China
Ik zoek ook al heel lang zo'n model jas maar het liefst tot de knieën. Ik draag graag pencil rokken of jurken en ik vind het niet mooi staan als de jas korter is. Dus ik lees even mee.