Meiden ik heb opeens rare pijnen in mijn schaamstreek zeg maar en het straalt een beetje uit naar de binnenkant van mijn bovenbenen. Als ik beweeg wordt het erger, echt steekjes enzo. Wat zou dit kunnen zijn?
Ik heb dat ook gehad, bijna een week geleden! Ik had toen ook tussentijds bloedverlies, wat ik normaal nooit heb. Stiekum hoop ik dus, dat het de innesteling was... maar net als jij, zal ik het gewoon moeten afwachten.
Ik had mijn vorige cyclus ook last van pijn steken in mijn schaamstreek en lies maar helaas werd ik gewoon ongesteld. Ik zelf dacht dat het wel eens raak zou kunnen zijn maar niet dus. Ik weet dus niet of het wel tekenen zijn van een zwangerschap. Ik hoop voor jullie van wel. groetjes Joyce
Hoi, Ook ik heb last van die vervelende buikpijn. Ik heb dit als sinds ik gestopt ben met de pil. Bij de dokter geweest, niets vreemds kunnen ontdekken. Ik houd het er dus maar op dat het ontpillen is. Succes
Ik heb die vreemde pijn ook vaak voor mijn ongi, maar heeft bij mij dus niets te betekenen... Hopelijk voor jou wel!