Wie weet een leuk cadeau voor een 7 jarig meisje? Na de geboorte van ons 2e kindje gaat mijn kleine nichtje "helpen" als ik uit het ziekenhuis kom. Bij ons het de gewoonte dat een jongste lid van de (naaste) familie, in dit geval mijn nichtje, de baby als eerste in het bedje legt. Alleen weten wij dit keer niet wat we voor haar moeten kopen. Bij de geboorte van ons dochtertje kreeg ze Lelli Kelly schoenen en een Lelli Kelly gymtas. Maar dit keer zijn we inspiratieloos Wie o wie heeft leuke ideeën.
Wat mijn nichtje helemaal geweldig vind, is de armband van Piccolino.. Is een kinderversie van Pandora. En lang niet zo duur. De gemiddelde juwelier heeft ze. Zilveren armband waar je dus op de pandora-manier kraaltjes aan kan sparen. Zijn zilver, soms met kleurtjes, en de kraaltjes kosten tussen de 5 en 10 euro volgens mij.. Mijn 5-jarige nichtje vind het helemaal schitterend. Misschien vind ze dit iets?
Ik heb mijn nichtje een armbandje van Bellini (ook pandora) gegeven voor kerst, hij was alleen te groot.. heb hem nog liggen ben te lui geweest om hem te ruilen.. kan zo opmeten hoe lang ie is misschien past je nichtje hem wel.. en dan bijvoorbeeld een bedeltje van een baby er aan..